Pracovník/čka pre Wolt Market Bratislava

Wolt Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.4.2024
1 100 EUR/mesiac+Bonus za možnú pozíciu vedúcej/vedúceho smeny. Príplatky za víkendy, sviatky a nočné hodiny do polnoci. Uvedený plat je pre trvalý pracovný pomer. Pre brigádnikov ponúkame 5.10€ na hodinu + príplatky za víkendy, sviatky a nočné hodiny do polnoci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak preferujete samostatnú prácu bez komunikácie so zákazníkmi, radi Vám ponúkneme príležitosť zapojiť sa do nášho mladého a dynamického kolektívu!

Čo môžete očakávať od nás:

Mladý kolektív: Pracujte s rovnako nadšenými ľuďmi, ktorí majú vášeň pre online potraviny a moderné technológie

Rastúca spoločnosť: Naša firma rýchlo rastie, čo vám poskytuje možnosť rásť spolu s nami. Oceníme vaše ambície a podporíme váš kariérny rozvoj.

Inovácie: Venujeme sa inováciám v odvetví online potravín a dávame vám príležitosť zapojiť sa do tvorby budúcnosti tohto priemyslu.

Spolupráca: Pracujte v tíme, kde sa cení spolupráca a vzájomná podpora. Spolu dosahujeme úspechy a rozvíjame naše projekty.

Čo očakávame od vás:

Motiváciu: Budete pracovať v rýchlo meniacom sa prostredí, preto je dôležité byť motivovaným a flexibilným členom tímu.

Ambície: Hľadáme jednotlivcov s ambíciami rásť a rozvíjať sa spolu s nami.

Vaše zodpovednosti v rámci pracovnej pozície v našej firme zahŕňajú:

Spracovanie objednávok cez našu aplikáciu "Merchant": Budete zodpovední/á za spracovanie objednávok a zabezpečíte, aby všetky objednávky boli rýchlo a efektívne spracované cez našu aplikáciu.

Pripravovanie a balenie potravín a ich odovzdávanie zákazníkom a kuriérom: Zabezpečíte, že potraviny budú správne pripravené, balené a doručené našim zákazníkom.

Prijímanie tovaru a denný kontakt s dodávateľmi a kuriérmi: Budete komunikovať s našimi dodávateľmi a kuriérmi, aby ste zabezpečili plynulý tok tovaru a zabezpečili, že všetko je k dispozícii na čas.

Kontrola kvality potravín: Budete sledovať a zabezpečovať kvalitu potravín, ktoré ponúkame našim zákazníkom, a zabezpečovať, že vyhovujú našim štandardom.

Udržiavanie poriadku a čistoty v predajni: Zabezpečíte, aby predajňa bola vždy čistá a uprataná, aby sme mohli poskytovať príjemné prostredie pre našich zákazníkov.

Účasť na rozvoji nášho Wolt Marketu: Budete mať príležitosť aktívne sa podieľať na zlepšovaní a rozvíjaní našich každodenných prevádzkových procesov.

Vaša práca bude zohľadňovať všetky tieto aspekty, a budete dôležitou súčasťou nášho tímu, ktorý sa zameriava na poskytovanie kvalitných potravín.

Podrobnosti pracovnej pozície

Wolt Market je náš vlastný supermarket, ktorý poskytuje prvotriedne pohodlie a zákaznícky zážitok– môžete si objednať potraviny rýchlosťou svetla až k Vašim dverám!

Naše Grocery Associate tímy sú srdcom našich predajní Wolt Market v Bratislave. S nami máte istotu, že každá objednávka bude promptne zhromaždená a pripravená pre rýchle vyzdvihnutie našimi spoľahlivými kuriérskymi partnermi alebo zákazníkmi.

Naši kolegovia tvoria zábavný tím, ktorý mení spôsob, ako nakupujeme. Sú hrdí na svoju prácu a spoločne robíme obyčajné veci neobyčajne dobre!

Kariérna príležitosť v rastúcej spoločnosti
Občerstvenie na pracovisku.
Priateľské pracovné prostredie.
Krátke a flexibilné pracovné smeny pre všetkých.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Google GSuite - Mierne pokročilý
Ovládanie Smart Phone - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Wolt je technologická spoločnosť, vďaka ktorej je neuveriteľne jednoduché objednávať si online z najlepších reštaurácií, obchodov s potravinami a ďalších lokálnych obchodov až k tebe domov alebo do kancelárie. Od spustenia pred 7 rokmi sa Wolt rozšíril zo Škandinávskej platformy na doručovanie jedál na popredného hráča v oblasti doručovania všetkého v regióne EMEA.

Wolt spolupracuje s desiatkami tisíc reštaurácií a maloobchodných partnerov, ako aj s viac ako stotisíc kuriérmi. Wolt bol založený v roku 2014 a spojil svoje sily s DoorDash v roku 2022. DoorDash dnes pôsobí v 27 krajinách, z toho v 23 krajinách s produktom a značkou Wolt.

Wolt ponúka zákazníkom a partnerom nielen skvelé aplikácie, ale vyvíja aj širokú škálu technológií a riešení. Naše aplikácie (iOS a Android) majú najvyššie hodnotenia v odvetví, hlavne kvôli nášmu prístupu zameranému na zákazníka. Napríklad, náš tím zákazníckej podpory reaguje na dotazy v priebehu niekoľkých minút a v jazyku nášho zákazníka.