Logo Universal McCann

Research Specialist Junior

Universal McCann

Dr. Vladimíra Clementisa, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 300 EUR/mesiacCELKOVÁ MZDA je tvorená zákl. mzdou a koncoročnými BONUSMI vo výške 1-2 platov (v závislosti od ekonomických a osobných výsledkov).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vieš, čo ovplyvňuje umiestnenie reklamy na čokoládky? Dáta
  • Vieš, aký je najlepší čas pre spot na hračky ? Dáta vedia
  • Vieš, či zvoliť skôr TV, rádio alebo online pri reklame na auto? Dáta vedia a ešte oveľa viac.

Sme MEDIÁLNA agentúra, alfou a omegou rozhodovania sú pre nás DÁTA - dáta o médiách, trhu, produktoch, službách, spotrebiteľoch, konkurencii ... všetko, čo si vieš predstaviť.

Do nášho RESEARCH tímu hľadáme kolegu -  RESEARCH SPECIALIST juniora, ktorý nám pomôže tento dátový "MATRIX" kompletizovať, zanalyzovať a celé to ešte aj preložiť do ľudskej reči. Čo na to potrebuješ? Analytické myslenie, veľkú chuť učiť sa, pokročilú znalosť excelu, ostatné ti kolegovia vysvetlia a naučia.

Čo ťa čaká na pozícii Junior Research Specialist:

  • Zbieranie a zhromažďovanie dát z rôznych zdrojov
  • Analyzovanie týchto komplexných dát a ich vizualizácia v ľahko prezentovateľných formátoch napr. ppt.
  • Príprava analýz a prezentácií mediálneho trhu, konkurenčného prostredia, mediálneho správania spotrebiteľov
  • Pravidelný a ad hoc reporting, spracovanie prieskumov
  • Kooperácia s kolegami v tíme aj cross agentúru, keďže ako zdroj dát budeš veľmi vyhľadávaný človek
  • Práca so špecializovanými mediálnymi softwarmi a pokročilými xls databázami

Za GAME CHANGER považujeme naše people friendly prostredie. Prostredie, kde ľudia nie sú len osobné čísla, ale osobnosti s vlastným príbehom, ambíciami ale aj domácimi miláčikmi :) A že to nie sú iba slová, dokazuje získané ocenenie ZLATÁ STOLIČKA ´23 Special Award: Najstabilnejší zamestnávateľ medzi agentúrami. Preto u nás nájdeš benefity ako:​

  • 5 a viac dní dovolenky naviac počas Vianoc (s dovčou cez sviatky si nemusíš lámať hlavu)
  • 2 dni voľna na letné festivaly
  • flexibilný pracovný čas, ale aj možnosť home officu
  • koncoročný bonus v závislosti od výsledkov, zvýhodnená Multisport karta
  • otvorené možnosti rastu - vo svojej špecializácii, k náročnejším projektom, ale aj cross agentúru
  • rozvoj účasťami na konferenciách, interných školeniach (AJ máme priamo u nás), spoločných meetingoch ...
  • office vytvorený podľa umenia feng shui, možnosti parkovania pred budovou
  • Dog friendly office (divé šelmy sú na zváženie), ale aj gitary a bicie na odreagovanie

Informácie o výberovom konaní

Milá budúca kolegyňa, kolega,

v prípade, ak Ťa naša ponuka zaujala, určite nám pošli svoj životopis. V sprievodnom texte / motivačnom liste nezabudni spomenúť dôvod, prečo reaguješ na pozíciu – čo ťa na nej zaujalo, alebo prečo si pre ňu vhodný človek.
Výberové konanie bude pozostávať z 2 kôl, počas ktorých sa ťa budeme snažiť spoznať a rovnako sa budeme snažiť predstaviť sa aj my.

Na všetky žiadosti odpovieme do týždňa, maximálne dvoch, či už emailom, alebo telefonicky.

Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nemusíš mať skúsenosti na rovnakej pozícii, bez čoho to ale nepôjde, je:

  • Analytické a matematické myslenie - chápanie kvalitatívnych aj kvantitatívnych dát, ich významu, súvislostiam a vývoju
  • Schopnosť spracovať a interpretovať analyzované dáta
  • Ownership a proaktívny prístup k zverenej agende
  • Samostatné uvažovanie a rozhodovanie sa na základe analýzy a relevantných argumentov
  • Zmysel pre tímovú prácu a ochotu poradiť
  • Spoľahlivosť a zodpovednosť
    Zvyšok vysvetlíme a naučíme :)

Sme Universal McCann, fullservisová mediálna agentúra s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v oblasti plánovania a nákupu mediálneho priestoru.

Na Slovensku sme tím zložený z približne 50 poctivých, priamych a optimistických ľudí, profesionálov v oblasti komunikácie. Ale predovšetkým sme ľudia, pre ktorých sú vzájomné vzťahy kľúčové. Vzťahy založené na vzájomnej dôvere a rešpekte považujeme za nevyhnutný predpoklad nášho naplnenia a ďalšieho rozvoja.
A že to nie sú iba slová, dokazuje ocenenie ZLATÁ STOLIČKA ´23 Special Award: Najstabilnejší zamestnávateľ.

Sme súčasťou celosvetovej mediálnej siete IPG Mediabrands, patriacej pod reklamný holding Interpublic group. Globálnu značku UM tvorí bezmála 4 800 profesionálov pôsobiacich vo viac ako 100 krajinách sveta.

Patríme medzi rešpektovaných marketingových konzultantov a lídrov v poskytovaní inovatívnych riešení.
V portfóliu našich klientov sú významné značky z oblasti financií, motorizmu, farmácie a FMCG.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Zelenay
E-mail: poslať životopis