Predavač/ka v trafike EUROPA Zvolen

TOPPRES D.A., spol. s r.o.

Miesto práce
Zvolenská európa, Námestie SNP, Zvolen
Termín nástupu
ihneď
950 - 1 100 EUR/mesiacMožnosť získania odmien za aktívne predaje vo forme darčekových poukážok, zákonné príplatky za nadčasy, soboty, nedele.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Náplňou práce je predaj tabakových výrobkov, predaj tlače a poskytovanie ostatných služieb zákazníkom, práca s pokladňou, preberanie tovaru, udržiavanie reprezentatívneho stavu prevádzky, aktualizovanie marketingových materiálov podľa pokynov vedenia spoločnosti. Ponuka práce je na trvalý pracovný pomer. Práca je na plný úväzok, pracovná režim je nastavený na systém krátky-dlhý týždeň.​

Do výberu budú zaradení uchádzači na základe životopisov. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Výberové konanie sa bude konať vo Zvolene.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.5.2024 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Uchádzač by mal byť komunikatívny a schopný rýchlo sa prispôsobiť. Výhodou sú skúsenosti s pokladňou a s hotovosťou. Na prácu sa viaže hmotná zodpovednosť.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa predajom a distribúciou tlače a tabakových výrobkov s dlhoročnou praxou. Našu maloobchodnú sieť tvorí v Banskobystrickom kraji viac ako 70 aktívnych prevádzok novinových stánkov a značkových trafík.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Bartošová
E-mail: poslať životopis