Asistentka predaja v predajni Tescoma N-Centro

Tescoma, s.r.o

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
1 000 - 1 220 EUR/mesiacMesačné odmeny od 160 do 280 € podľa plnenia plánu a pridelených úloh • ročné odmeny podľa výsledkov firmy • príplatky za soboty a nedele Hrubá mzda od 1 096 € do 1 216 € vrátane príplatkov za soboty a nedele. V prípade čiastočného úväzku je mzda alikvotne upravená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• predaj značkových kuchynských výrobkov
• poradenstvo a aktívna komunikácia so zákazníkom
• vytvorenie príjemnej atmosféry na predajni
• objednávanie, dokladanie a vystavovanie tovaru
• prijímanie a vybavovanie reklamácií
• zodpovedné a samostatné vykonávanie úloh
• práca s pokladňou a hotovosťou
• zodpovednosť za tovar, hotovosť a zariadenia v predajni
• udržiavanie poriadku v predajni

• práca v stabilnej spoločnosti s 30 – ročnou tradíciou
• stravovacia karta
• poskytnutie oblečenia (tričká + mikina) a pracovnej obuvi
• zamestnanecké zľavy na výrobky Tescoma
• zamestnanecký kredit na výrobky Tescoma

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Práca s pokladňou a hotovosťou
Elektronická pošta – prijímanie a odosielanie správ
Microsoft Word – základy
Microsoft Excel – základy
• príjemné vystupovanie, upravený vzhľad
• záujem o prácu, zákazníkov
• zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita
• pohoda a dobrá nálada
• empatia pri komunikácii a riešení problémov
• záľuba vo varení a pečení je výhodou

Firma Tescoma má 30 - ročnú tradíciu. Od svojho vzniku zostáva verná pôvodným zásadám:
- ponúkať široký sortiment výrobkov prvotriednej kvality za priaznivé ceny
- uplatňovať a rozvíjať vlastný vývoj a originálny dizajn kuchynských potrieb
Svoje výrobky ponúka nielen na území SR a ČR. Firma má stále obchodné zastúpenie i v európskych krajinách.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Lencsésová
E-mail: poslať životopis