Právnik

Technická univerzita vo Zvolene

Miesto práce
T. G. Masaryka 24, Zvolen
Termín nástupu
01.06.2024
1 076 EUR/mesiacZákladný tarifný plat podľa počtu rokov započítanej praxe od 1076,00 Eur. Príplatky podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a posudzovanie rôznych druhov zmlúv súvisiacich s činnosťou TU vo Zvolene po právnej stránke,

- zabezpečovanie agendy darovacích zmlúv,

- vedenie samostatnej evidencie nájomných zmlúv,

- spolupráca pri vymáhaní pohľadávok predložených na právny referát,

- komplexná agenda spojená so zverejňovaním zmlúv v Centrálnom registri zmlúv,

- spolupráca na tvorbe vnútorných predpisov, ich evidencia a aktualizácia,

- dohľad nad súladom vnútorných predpisov so zákonom o vysokých školách a ďalšími súvisiacimi zákonmi,

- spolupráca s organizačnými súčasťami TU v právnej oblasti a v oblasti verejného obstarávania.

- pružný pracovný čas,

- dovolenka nad rozsah § 103 ods. 1 až 3 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonníka práce,

- príspevok na DDS,

- ďalšie benefity v súlade s kolektívnou zmluvou.

K prihláške do výberového konania je potrebné zaslať: štruktúrovaný profesijný životopis a doklady o dosiahnutom vzdelaní. Výpis z registra trestov bude preverený elektronickou formou. Uvedené doklady zasielajte na adresu: Technická univerzita vo Zvolene Rektorát – Oddelenie riadenia ľudských zdrojov, T. G. Masaryka č. 24, 960 01 Zvolen.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.5.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

odborná prax

Počet rokov praxe

3

- znalosť slovenského právneho prostredia,

- skúsenosti s prípravou a posudzovaním zmlúv,

- skúsenosti s oblasťou práva vo verejnom vysokom školstve vítané,

- zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť a spoľahlivosť,

- komunikačné a organizačné schopnosti,

- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,

- bezúhonnosť.

Verejno právna inštitúcia

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Blanka Šlechtová
Tel.: +421455206116
E-mail: poslať životopis