Obsluha v streetfood reštaurácii

ŠMAK PLUS, s. r. o.

Miesto práce
Národná 6, Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacK platu prináleží každomesačná odmena v závislosti od tržby ktorá sa pohybuje 100-200 EUR v čistom. Preplácajú sa všetky nadčasy, príplatok za prácu cez víkend, sviatky. Celkovo je tak mzda až okolo 1100 -1200 EUR v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu/kolegu na pozíciu obsluha v streetfood reštaurácií. Práca je v centre Žiliny na Národnej ulici. Pracovná náplň je príprava burgerov, hranoliek, kávy a iných jedál. Robí sa na smeny krátky/dlhý týždeň. Otváracia doba je od 10.00 do 22.00 hod v piatok a sobotu do 24.00. V nedeľu od 11.00 do 21.00

Príjemné pracovné prostredie v populárnom, štýlovom foodtracku. Ponúkame možnosť nákupu so zľavou vo firemných predajniach, pitný režim, koncoročné odmeny.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, príjemné vystupovanie

Spoločnosť prevádzkuje menšiu sieť maloobchodných predajní s mäsom, lahôdkami a rýchlym občerstvením.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Boris Halaj
Tel.: +421903546959
E-mail: poslať životopis