Logo SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Majster výroby

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacMzda bude riešená podľa praxe a pracovných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje komplexné riadenie a organizáciu práce na pridelených výrobných projektoch. Sleduje a rieši dochádzku svojich zamestnancov, schvaľuje čerpanie dovolenky, prácu v nadčase. Zabezpečuje plné obsadenie pracovísk. Zabezpečuje zaškoľovanie nových zamestnancov na svojom výrobnom projekte.  Pripravuje a podieľa sa na výkone auditov výroby. Zakladá výrobné objednávky na jeden mesiac s výhľadom na nasledujúce 2 mesiace. Riadi činnosť zásobovania výroby priamym a režijným materiálom. Kontroluje a eviduje množstvo prijatých a vyskladnených polotovarov pre výrobné hniezda zo skladu. Zodpovedá za čistotu a poriadok na pracoviskách pridelených projektov. Zodpovedá za hospodárny chod, dodržiavanie technologickej a pracovnej disciplíny, aj v rámci SMK, SEM a SM BOZP, eviduje karty zaškolení a BOZP. Kontroluje vypisovanie kariet čistenia a kariet kontroly procesu pracovníkmi. V prípade poruchy strojného zariadenia, technologickej závady nahlasuje skutočnosti pracovníkom TČ, určuje ich prioritu, dohliada na ich odstránenie a vedie o nich evidenciu - prerozdeľuje prácu výrobných pracovníkov. Dohliada na evidenciu / separáciu nepodarkova TNS podľa jednotlivých pracovísk. O všetkých dôležitých skutočnostiach / nezhodách informuje nadriadených pracovníkov. Plánovanie výroby, komplexné riešenie technologického celku LKV v oblasti spracovania gumárenských zmesí vytlačovaním.

  • príspevok do III. piliera
  • zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti za 0,80€
  • Firemná autobusová doprava s 90% príspevkom od zamestnávateľa
  • Príspevok darcom krvi, pri životnom a pracovnom jubileu
  • Odchodné nad ZP

Odpovede sú zasielané uchádzačom, ktorí sa zúčastnia na osobnom pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2024 (ostáva ešte 74 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický, ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti v oblasti výroby ( strojárskej, automotive a podobné spoločnosti) .
Skúsenosti s riadením kolektívu. Schopnosť samostatne sa rozhodovať a vedieť niesť zodpovednosť, schopnosť predvídať riziká.
Motivujúci líder pre svojich podriadených, prirodzená autorita. Mať plánovacie a organizačné schopnosti. Zmysel na orientáciu na riešenie problémov. Odolnosť voči stresu.

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. Od roku 2011 vlastní celú skupinu SaarGummi Čínsky holding Chogqing Light Industry & Textile Holdings(Group). Sídlo holdingu je v Luxembursku. Závody skupiny Saargummi sú v Česku, v Nemecku, v Rusku, v Indii, v Číne, v Mexiku, v USA, v Brazílii, v Španielsku. Od vzniku spoločnosti sa vyrábajú len komponenty pre automobilový priemysel. Aktuálne sa vyrába pre automobilky ŠKODA, BMW, FORD, MERCEDES, VW , KIA - tesnenie čelného skla, tesnenie motorového priestoru, tesnenie strešného okna, tesnenie kufra, tesnenie vedenia skiel, tesnenie dverí, stieracie tesnenie, tesnenie prahu dverí, obstrek trojuholníkového skla.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt