Logo rkDOM.sk, s. r. o.

Príležitosť pre obchodníkov - práca s nehnuteľnosťami

rkDOM.sk, s. r. o.

Žilinský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 400 EUR/mesiacProvízny systém odmeňovania. Ponúkame finančne ohodnotenie bez hornej hranice, ktoré závisí od šikovnosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príležitosť pre skúsených obchodníkov - práca s nehnuteľnosťami. Buď súčasťou nášho tímu a pomáhaj klientom nájsť ich vysnívané bývanie. Hľadáme obchodníkov pre región Žilina, Martin a Kysuce.

Ako obchodník s nehnuteľnosťami budeš mať na starosti:

  • Každodennú komunikáciu a stretávanie sa s klientmi.
  • Prezentovanie nehnuteľností a poskytovanie profesionálneho zákazníckeho servisu.
  • Zabezpečenie základnej administratívy a komunikácie s inštitúciami (banka, kataster a i.).
  • Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí.
  • Prehliadky nehnuteľností a prezentácie klientom.
  • Prípravu a spracovanie fotodokumentácie a inzercie.
  • Marketing predaja prostredníctvom sociálnych sietí.

V našej spoločnosti kladieme dôraz na pohodové prostredie a profesionálny rozvoj, preto ponúkame výnimočné výhody a podporu na ceste k úspechu.

* Poskytujeme dizajnovo zariadenú kanceláriu v Žiline, môžeš však pôsobiť aj v rámci svojho regiónu a pracovať z domu (Žilina, Martin, Kysuce).

* Veľkou výhodou je flexibilný pracovný čas.

* Práca s realitami je finančne veľmi motivujúca, ponúka nezávislosť bez hornej hranice, ktorá závisí od šikovnosti kandidáta.

* Záleží nám na tom, aby sa naši zamestnanci u nás cítili dobre a mali vhodné pracovné podmienky, preto poskytujeme úvodné individuálne školenia a rôzne tématické školenia z praxe.

* Externá podpora vďaka centrálnej infolinke, právnemu či finančnému špecialistovi, na tvorbe fotografií a videí spolupracujeme s profesionálnym fotografom.

* Využívame najmodernejšie technológie (3D kamera, dron).

* Férový prístup, kladieme dôraz na individuálny rozvoj a podporu.

* Nezabúdame ani na upevňovanie pracovných vzťahov, vďaka teambuilding akciám.

Ďakujeme za zaslanie životopisu, najlepšie s fotografiou. Vhodných uchádzačov, budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vysoká šanca prijatia (2 miesta voľné)
  • Obchodné zručnosti a schopnosť aktívneho vyhľadávania obchodných príležitostí
  • Chuť na sebe pracovať, motivovať sa a vytrvalosť
  • Hard skills: zručnosť s MS Office
  • Soft skills: vysoká miera flexibility a samostatnosti

Sme realitná kancelária s viac ako 20 ročnými skúsenosťami na slovenskom realitnom trhu. Zabezpečujeme pre našich klientov kompletný realitný servis, predaj, prenájom a správu nehnuteľností.

Našou víziou je vytvoriť Dokonale Obytné Mesto, v ktorom sa naši klienti budú pri predaji či kúpe cítiť bezpečne, pretože dbáme na odbornosť a bezpečnosť a preverujeme vždy reálny stav po právnej i vecnej stránke.

Popri štandardnom prenájme nehnuteľností ponúkame aj starostlivosť o chod celej nehnuteľnosti, ktorej sa venuje oddelenie správy nehnuteľnosti.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Smiešková
Tel.: +421919182212
E-mail: poslať životopis