Logo Reinoo, a. s.

Hľadáme kreatívneho marketingového nadšenca do nášho tímu na pozíciu marketingového manažéra

Reinoo, a. s.

Miesto práce
Poštová, Žilina-Vlčince
Termín nástupu
dohodou
1 600 - 1 800 EUR/mesiacfinálna mzda bude odrážať prípadné predchádzajúce skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu dynamickú a samostatnú kolegyňu alebo kolegu s vášňou pre marketing, ktorej / ktorému nechýbajú organizačné schopnosti, má pozitívny vzťah k sociálnym sieťam a dokáže doviesť svoj nápad do úspešného konca. Niekoho, kto sa nadchne pre spoločný cieľ a bude prezentovať naše poslanie "zodpovedný developer".​

​Čo Ťa u nás čaká?​
• Budeš navrhovať a realizovať marketingovú stratégiu pre spoločnosť Reinoo a jednotlivé realitné projekty (nastavenie kľúčových marketingových cieľov, definovanie Unique selling points jednotlivých projektov, akčných plánov marketingových aktivít, rozpočtovanie kampaní)
• Budeš definovať content stratégie spoločnosti Reinoo a jej projektov, tvorbu a publikovanie contentu v rámci všetkých využívaných digitálnych kanálov – web, sociálne siete (FB, IG, LI, YT)
• Budeš mať na starosti starostlivosť o web - jeho dizajn a aktualizáciu, SEO optimalizáciu a linkbuilding v spolupráci s agentúrou
• Budeš podporou pre sales tím prostredníctvom vytvárania promo biznis materiálov, organizovaním eventov
• Budeš mať zodpovednosť za analýzu a vyhodnocovanie jednotlivých kampaní a realizovaných aktivít, získavanie spätnej väzby od zákazníkov, prieskum trhu, monitoring konkurencie
• Budeš komunikovať o zelených a ekologických aktivitách skupiny, ktorá posilní Role Model podnikania v oblasti developmentu a bude inšpiráciou pre ostatných
• Budeš koordinovať, briefovať, vyhodnocovať a zazmluvňovať extérnych dodávateľov (reklamná agentúra, PR agentúra ...atď)

​Môžeš sa tešiť na:
​• priateľskú a neformálnu atmosféru v profesionálne riadenej, modernej a rastúcej firme
​• krásny office v priestoroch biznis centra Poštová, o ktorom sa sám presvedčíš na našom interview
​• vzdelávanie v jazyku pokiaľ budeš mať záujem
​• teambildingy s tvojimi priateľskými kolegami​

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Jednotlivých uchádzačov budeme priebežne vyhodnocovať a následne, podľa nášho výberu, pozývať na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

​Veríme, že:
​- si kreatívny
​- si organizovaný
​- si komunikatívny
​- si dynamická osobnosť
​- si samostatný a flexibilný
- máš orientácia v digitálnom marketingu

- máš skúsenosť a výsledky s realizáciou úspešných kampaní prostredníctvom online a offline nástrojov

Spoločnosť Reinoo, a.s (Reinoo real estate) je váš spoľahlivý partner v oblasti developmentu moderných kancelárskych budov, rezidenčných komplexov a prenájmu nehnuteľností od roku 2011.
Zameriavame sa na tvorbu dlhodobo udržateľných projektov s ohľadom na životné prostredie. Projektové zmýšľanie na ekologickom pozadí je pre nás samozrejmosťou. Pomocou nových technológií zabezpečujeme lepší a zdravší život obyvateľom miest.

Vo svojom portfóliu máme okrem iného aj prvú administratívna budova v súlade s certifikátom LEED GOLD V4 (Leadership in Energy and Enviromental Design) v Žilinskom regióne, ktorá v roku 2019 získala ocenenie Stavba roka.
Momentálne sa ukončuje projekt osemposchodovej administratívnej budovy na ulici Obchodná Žilina, kde Reinoo cieli na získanie certifikátov LEED a WELL, a to v najvyššej úrovni Platinum.

12 rokov na trhu
13 úspešných projektov
viac ako 50 000 m² prenajímateľných priestorov
29 200 m² zelených plôch
2 040 parkovacích miest
750 bytových jednotiek (ďalších 2000 v príprave)

Firma svoje hodnoty a zásady odzrkadľuje nielen vo vlastných projektoch, ale aj v spoločnosti ako celku. “Sme oddaní myšlienke zodpovedného developérstva, ktoré prináša prospech pre všetkých.”

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Michaela Gaálová
Tel.: +421904129100
E-mail: poslať životopis