Junior Manager pre Pizza Hut Aupark

Pizza Hut

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zmenu v kariére a novú výzvu? Alebo práve začínate a láka vás možnosť rastu na vedúcu pozíciu? Do nášho tímu hľadáme JUNIOR SHIFT MANAGERA, ktorý sa bude starať o vedenie tímu na zmene, ako aj o hladký chod celej reštaurácie. U nás získate cenné skúsenosti, sebadôveru a rodinnú atmosféru.

Čo vás čaká:
• Náš priateľský tím vám poskytne dôkladné školenie, aby vás na novej pozícii nič neprekvapilo.
• Budete viesť tím na zmene a zabezpečovať, aby všetko prebiehalo tak, ako má.
• Budete pracovať na všetkých pozíciách v reštaurácii: prijímať tovar, sledovať náklady, plánovať a pripravovať prevádzku, obsluhovať zákazníkov, pripravovať pizzu a iné dobroty z nášho menu.
• Naučíte sa ovládať všetky normy a systémy
• Budete dohliadať na čistotu reštaurácie

Čo ti ponúkame my?

• Flexibilné plánovanie zmien podľa vašich potrieb
• Jedlo na zmene za symbolickú cenu
• Extra bonusy
• Výhody pre všetky naše značky ( Burger King, Pizza Hut, Starbucks)
• Multisport karta
• Teambuildingy a podujatia pre zamestnancov
• Platené školenia a možnosti kariérneho rastu
• Základnú zložku mzdy 6.10€/hod brutto pri nastupe
• BUTY (šatovné) 1 €/hod netto
• Príplatok za sobotu 2.01€/hod
• Príplatok za nedeľu 4.02€/hod
• Príplatok za nadčas 25% z priemernej hodinovej mzdy
• Príplatok za sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy
• Sprepitné

Zaujala vás naša ponuka? Potom neváhajte a pošlite nám niečo o sebe, tešíme sa na vás!

Informácie o výberovom konaní

Vyberáme manažérsky tím pre Pizza Hut Aupark

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť slovenčiny a práca s počítačom nutná

V Pizza Hut si zakladáme na rodinnej atmosfére, dôvere a kvalitnom zákazníckom servise. Potrpíme si na kvalitné suroviny a dbáme na to, aby naše jedlo bolo vždy čerstvé. Naši hostia si môžu pochutnať na tenkom chrumkavom ceste San Francisco a svoju pizzu si môžu vylepšiť ikonickými okrajmi plnenými mozzarellou. Práca v Pizza Hut ti ponúka plnohodnotný tréning a rozvoj, možnosť plánovania zmien podľa tvojich potrieb, zaujímavé benefity a skvelý tím! Prácu alebo prax u nás získaš či už si študent, absolvent, rodič s malými deťmi alebo skúsený gastro nadšenec.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Mokošáková
E-mail: poslať životopis