Pizza Hut Bory Mall hľadá nových členov tímu na ranné zmeny, ideálne pre vysokoškolákov alebo mamičky :)

Pizza Hut

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
5,7 - 6,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem o rôznorodú prácu v gastronómii, ale chcete mať stabilné zázemie, spoločnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť a včasnú výplatu? U nás nájdete istotu a rodinnú atmosféru, ako aj možnosti kariérneho rastu a cenné skúsenosti.
Čo vás čaká:
• Ukážeme vám, ako pripraviť skvelú pizzu z čerstvých surovín a kúzla našich syrových okrajov.
• Budete komunikovať s našimi hosťami, pracovať s pokladňou a poskytovať najlepšie služby zákazníkom.
• Naučíme vás všetky naše normy a recepty, aby vás žiadna objednávka neprekvapila.
• Budete zodpovední za čistotu reštaurácie, pretože bez hygieny sa nedá pracovať s potravinami

Kto k nám zapadne:
• Flexibilný partner, ktorému vyhovuje pracovný čas aj počas víkendov a sviatkov
• Tímový hráč, na ktorého sa dá spoľahnúť a ktorý nenechá svojich kolegov na holičkách, ak niektorý z nich ochorie
• Pohodový človek, ktorý má rád dobrú atmosféru na zmene

• Flexibilné plánovanie zmien podľa vašich potrieb
• Extra bonusy v závislosti od odpracovaných hodín, motivačné súťaže
• Zamestnanec mesiaca
• Výhody a zľavy pre všetky naše značky (Burger King, Pizza Hut, Starbucks)
• Multisport karta
• Teambuildingy a podujatia pre zamestnancov
• Pitie na zmene zdarma, jedlo na zmene za symbolickú cenu
• Platené školenia a možnosti kariérneho rastu
• Základná zložka mzdy závisí od druhu pracovného pomeru, či ide o skrátený úväzok alebo brigádu - viac info na osobnom pohovore
• BUTY (šatovné) je 1,00€/hod - netto
• Príplatok za sobotu 2,16 €/hod
• Príplatok za nedeľu 4,31 €/hod
• Príplatok za nadčas 25% z priemernej hodinovej mzdy
• Príplatok za sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy
• Sprepitné
• Bonus za odporučenie kamaráta 100€ pri brigáde, 200€ pri tpp

Informácie o výberovom konaní

Sme mladý, energický kolektív a hľadáme niekoho do party !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť slovenského jazyka je nutná :-)

V Pizza Hut si zakladáme na rodinnej atmosfére, dôvere a kvalitnom zákazníckom servise. Potrpíme si na kvalitné suroviny a dbáme na to, aby naše jedlo bolo vždy čerstvé. Naši hostia si môžu pochutnať na tenkom chrumkavom ceste San Francisco a svoju pizzu si môžu vylepšiť ikonickými okrajmi plnenými mozzarellou. Práca v Pizza Hut ti ponúka plnohodnotný tréning a rozvoj, možnosť plánovania zmien podľa tvojich potrieb, zaujímavé benefity a skvelý tím! Prácu alebo prax u nás získaš či už si študent, absolvent, rodič s malými deťmi alebo skúsený gastro nadšenec.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Vikorová
E-mail: poslať životopis