Vedúca školskej jedálne a pomocná kuchárka - kombinovaná funkcia

Obec Lipovec

Miesto práce
Lipovec
Termín nástupu
dohodou
850 EUR/mesiacv závislosti od dĺžky odpracovanej praxe zaradenie do platových stupňov podľa zákona č. 553/2003 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúca školskej jedálne: cca 4 hodiny denne:

Koordinovanie a organizovanie stravovacej jednotky s plnou hmotnou zodpovednosťou

Uzatváranie hospodársko – dodávateľských zmlúv

Starostlivosť o zamestnancov v stravovacej jednotke

Starostlivosť i technickú úroveň zariadení

Zodpovednosť za prevádzku a plynulý chod školskej jedálne

Zodpovednosť za prípravu jedál v hodnote určených výživových dávok v zodpovedajúcom množstve a kvalite

Zodpovednosť za zostavovanie jedálneho lístka podľa určených zásad a odporúčaných noriem

Zodpovednosť za správne hospodárenie a včasné vedenie účtovnej agendy

Vedenie a zverejňovanie stravného lístka

Vedenie skladovej evidencie

Vypracovanie mesačného výkazu o hospodárení

Výpočet poplatkov za stravu a inkaso stravného

Vedenie evidencie o počte stravníkov

Vypracovanie odvodov a predpisu stravného

Kontrola správnosti finančnej úhrady za stravné z osobných účtov

Príprava rozpočtu a zodpovednosť za čerpanie rozpočtu školskej jedálne;

Pomocná kuchárka: cca 3 hodiny denne:

Zodpovednosť za preberanie tovaru do skladu a jeho vydávanie zo skladu

Zodpovednosť za správnu akosť potravín

Príprava suroviny pre prípravu jedál hlavnej kuchárke

Zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov pri príprave jedál

Zodpovednosť za správne hospodárenie s energiou a účelové využitie pracovného času

Zodpovednosť za čistotu výrobných miestností a dodržiavanie hygienických zásad a predpisov

Upratovanie a umývanie riadu po príprave jedál, aj po výdaji stravy, resp. podľa potreby

Pomoc pri výdaji stravy

Upratovanie priestorov školskej jedálne

Životopisy posielajte na emailovú adresu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.5.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod a služby

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Schopnosť viesť a pracovať dlhodobo v malom kolektíve,

samostatnosť, počítačové zručnosti

pozitívny vzťah k deťom

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Petrášková
Tel.: +421911898759
E-mail: poslať životopis