Inžinier Kvality

NonStop Consulting Ltd

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 100 EUR/mesiac13.Plat Bonusy / Prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Podieľa sa na tvorbe, prehodnocuje a navrhuje zlepšenia kontrolných a meracích postupov a ich aplikácii.
  • Napomáha pri vývoji a implementácii nových výrobkov a postupov s ohľadom na čo najvyššiu kvalitu výrobkov.
  • Riadi a vedie záznamy o kvalite a ostatných riešených úlohách.
  • Zodpovedá za vedenie a ukladanie záznamov o kvalite v rámci svojej oblasti pôsobnosti.
  • Vypracováva analýzy kvalitatívnych ukazovateľov, štatistické spracovanie nameraných údajov a analýzy príčin nekvalitnej výroby.
  • ​Zodpovedá za nastavenie, riadenie a dodržiavanie 5S zásad.

Požiadavky:

  • VŠ/SŠ technického smeru
  • znalosť anglického jazyka

Výhody/Benefity:

  • Doplnkové dôchodkové poistenie 3. pilier
  • Príspevok na stravu
  • Pravidelné bonusy / odmeny
  • Teambuildingy a zaujímavé tímové aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Sebastian Bochna
Tel.: +421233329979
E-mail: poslať životopis