Asistentka predaja MILASH, Aupark Bratislava

Milash, s.r.o.

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.5.2024
6 EUR/hod.6 EUR/hod. + 3% z tržby pri prekročení tržby 300 EUR/smena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZAROB SI ZA DEŇ BRIGÁDY AJ 100 EUR.

Si slovensky hovoriaca študentka vysokej školy v Bratislave a chceš si výborne zarobiť v časoch kedy máš voľno? Potom hľadáme práve teba.

Ponúkame prácu v pop-up shope značky Milash - slovenského výrobcu detských papučiek a detskej barefoot obuvi. V predajni si sama sebe pánom, nečaká ťa tu žiaden kolektív, takže tímového ducha môžeš nechať doma :) Ak si však komunikatívna, milá a máš skúsenosti s predajom či blokovaním na kase, určite sa ti to u nás zíde. Čím viac predáš, tým viac zarobíš.

PLAT

6 EUR / odpracovaná hodina

ODMENY

Veľmi prehľadný a férový systém bonusov - čím viac predáš, tým viac zarobíš. Ak tržba počas tvojej smeny presiahne 300 EUR, vezmeš si večer 3% tržby v hotovosti. Príklad: Ak máš tržbu 500 EUR, vezmeš si večer 15 EUR v hotovosti. Ak máš 1000 EUR tržbu (v sobotu a nedeľu často), odchádzaš večer s 30 EUR vo vrecku.

MOŽNOSŤ KARIERNEHO RASTU

Najšikovnejších brigádnikov zaškoľujeme na iné interné pozície vrámci firmy.

ZAMESTNANECKÁ ZĽAVA

Nakúp darčeky so zľavou 30% na všetok náš tovar.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Hľadáme komunikatívne a reprezentatívne vystupujúce študentky vysokých škôl. Denné štúdium, vek do 26 rokov, bez ďalšej brigády.

Obchod s obuvou pre deti.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Diviš
Tel.: +421911865220
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku