Team Leader skladu (m/f)

Mercurtrade Holding k. s.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
as soon as possible
1 470 EUR/mesiacPlus dochádzkový bonus. Uvedená mzda predstavuje minimálnu mzdu a môže byť vyššia - v závislosti od skúseností, vzdelania a profesných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s vedením ľudí, vieš ľudsky a vecne komunikovať, vieš nájsť rovnováhu medzi potrebami firmy a zamestnancov? Nebojíš sa výziev, vieš pomôcť, poradiť a motivovať? Chceš sa stať súčasťou menšieho úspešného tímu a pracovať v príjemnom prostredí s voľnejšou pracovnou dobou?

Potom hľadáme práve Teba!

Staň sa súčasťou dynamicky rastúcej firmy s rodinnou atmosférou, kde budeš mať priestor pre sebarealizáciu a využitie doterajších skúseností.

Náplň práce
• podpora a riadenie menšieho teamu skladníkov,
• komunikácia s ostatnými oddeleniami,
• navrhovanie optimalizácie pracovných procesov,
• naskladňovanie a vyskladňovanie materiálu v sklade,
• pravidelná inventarizácia skladových zásob,
• udržiavanie poriadku v sklade,
• práca so skenerom a PC,
• práca s retrakom,
• práca na pracovnej plošine vo výškach,
• zaškoľovanie nových pracovníkov.

• práca v malom priateľskom kolektíve v čistom prostredí,
• vianočná večera, vianočné odmeny, firemné výlety,
• bio ovocie,
• bonusy pri životných udalostiach,
• dochádzkový mesačný bonus,
• práca na jednu zmenu iba počas pracovných dní (flexibilný pracovný čas od 07:00 – 17:00).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• manuálna zručnosť, precíznosť,
• schopnosť zvládať rôznorodé zadania v krátkom čase,
• zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, samostatnosť a ochota učiť sa,
• preukaz na VZV nutnosť,
• základná znalosť anglického jazyka výhodou,
• znalosť práce s PC a so skenerom nutnosť.

Mercurtrade je výrobná a montážna spoločnosť s pobočkami v Rakúsku, Nemecku, Číne a so sídlom v Bratislave na Slovensku. Pre našich zákazníkov v oblasti mechatronického, automobilového priemyslu a priemyslu automatizácie vyrábame elektronické súčiastky, plastové a kovové diely.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Michal Smolka
E-mail: poslať životopis