Brigádnik /len študent SŠ,VŠ/ / prevádzky v BA Staré Mesto alebo Ružinov

MEDIAPRESS Bratislava spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na pokladni, vykladanie tovaru, obsluha zákazníka
starostlivosť o chod a čistotu prevádzky

Práca na niektorej z našich trafík v Starom Meste alebo v Ružinove

Dlhodobá príležitostná brigáda /podľa dohody/aj počas roka. V období jún - september pravidelná.
Pozícia vhodná pre študentov vysokej školy resp. študentov strednej školy, vzhľadom na prácu hľadáme plnoletých študentov

7 Eur brutto / hodina (t.j. mzda za prácu nadčas, príplatky za víkendy)
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vítaná komunikatívnosť v AJ, zodpovednosť, samostatnosť

Spoločnosť sa zaoberá distribúciou a predajom periodickej a neperiodickej tlače, tabakových výrobkov, doplnkového sortimentu a predajom služieb (Tipos, Depo).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Jeníčková
Tel.: +421903239243
E-mail: poslať životopis