bezplatná infolinka

0800 365 801

Zamestnaj sa ako Predavač / Predavačka špecializovaný na mäso a lahôdky so mzdou 1 209 € na mesiac + odmeny (#p195)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 104 - 1 209 EUR/mesiac- možnosť 5 % navýšenia základnej mzdy, dochádzkový bonus vo výške - 50 € mesačne
konzultant
Mgr. Diana Hupková
+421800365800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom tíme privítame šikovnú predavačku, šikovného predavača!

Tak, ako dbáme na kvalitu svojich výrobkov, dbáme tiež na spokojnosť svojich zamestnancov.

Úlohy na tejto pozícií:
  • Predaj tovaru zákazníkom
  • Hospodárenie predajne - práca s pokladňou
  • Skladovanie a zásobovanie
  • Kontrola záručných lehôt výrobkov
  • Dodržiavanie hygienických predpisov

Otváracia doba predajní je od - 7:00 - 19:00, systém práce je na 2 zmeny po 7,5 hodiny, podľa otváracích hodín
S možnosťou práce na rôznych predajniach v Bratislave - Dúbravka, ulica Mierová, Pekná cesta a Malokarpatské námestie.

Ponúkané benefity:
  • Základná mzda vo výške 1 104 €/mesačne - fixná.
(od 01.01.2024 s možnosťou 5 % navýšenia).
  • Dochádzkový bonus vo výške : 50 €/mesačne.
  • Odmeny na základe dosiahnutých výsledkov a výkonu (podľa tržieb).
  • Sviatok vo výške 100 % z priemernej mzdy.
  • Vianočná odmena vo výške 300 € !
  • Odmeňujeme pracovné a životné jubileá.
  • 2x do roka získate 25 € poukážku na nákup v predajniach.
  • Finančný príspevok na stravovanie.
  • Možnosť profesionálneho rozvoja.

Ak Ťa naša ponuka zaujala a máš záujem pracovať so skvelými produktami, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801.

Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Stabilná výrobno-obchodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Zdravotný preukaz podmienkou.
  • Prax nie je nutná - nevyžadujú sa skúsenosti.
  • Hygienické minimum - výhodou.
  • Základná práca s pokladňou.
  • Znalosť práce s PC.
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť v práci.
  • Dobrá komunikácia so zákazníkom.
  • Chuť aktívne predávať.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt