bezplatná infolinka

0800 365 801

Zabezpeč si primeranú mzdu ako montážnik s možnosťou ubytovania a dopravy! (#p163)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
930 - 1 300 EUR/mesiac
konzultant
Eva Zorkovová
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytujeme široký výber možností! Tešíme sa na nového kolegu, ktorý má rád prácu vo výrobe. V našom tíme oceníme nielen tvoje zručnosti, ale aj tvoj prístup k ľuďom.

Popis pracovných činnosti:
  • Práca na montáži v stoji, vhodnejšia pre mužov.
  • Kompletizovanie komponentov pre automobilový priemysel.
  • Montáž autosedačiek od kovovej konštrukcie, cez výplň až po návlek.
  • Riešenie vzniknutých technických problémov a nedostatkov vzniknutých pred a počas montáže.
  • Plná zodpovednosť za kvalitu.
  • Trojzmenná prevádzka.

Aké benefity ponúkame?
  • Základná mzda 1 025 €/mesiac.
  • Priemerná mzda 1 300 €/mesiac.
  • Dochádzkový bonus 150 €.
  • Bonus za polyvalenciu 30 - 100 €.
  • Ubytovanie a doprava zabezpečená.
  • Príplatky podľa Zákonníka práce.
  • 13. a 14. plat.
  • Pravidelné zálohy.
  • Práca v perspektívnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle.
  • Starostlivosť o kvalifikáciu zamestnancov.
  • Doprava zabezpečená z nasledovných obcí z viacerých obcí z okolia Lozorno.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zaoberajúca sa špičkovými riešeniami v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Čo vyžadujeme od uchádzača?
  • Ochota pracovať na zmeny.
  • Prax je výhodou, nie podmienkou.
  • Pozícia vhodná pre mužov.
  • Zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci.
  • Manuálna zručnosť.
  • Praktické myslenie.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt