Obchodný zástupca s technickým zameraním pre V-Slovenska

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Začnite novú kapitolu vo Vašej kariére ako technicky zameraný Obchodný zástupca zastupujúci Východné Slovensko. Budete aktívne vyhľadávať nových zákazníkov, budovať dlhodobé vzťahy a prezentovať širokú škálu produktov a služieb so zreteľom na technické detaily a riešenia.

• Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov s dôrazom na rozvoj obchodných príležitostí v pridelenom regióne.
• Udržiavanie denného obchodného kontaktu a vedenie profesionálnej komunikácie so zákazníkmi v pridelenom regióne s cieľom budovať dlhodobé obchodné vzťahy.
• Prezentovanie širokej škály produktov, technických riešení a služieb spoločnosti s dôrazom na poskytovanie odbornej poradenskej podpory obchodným partnerom.
• Vedenie obchodných rokovaní so zákazníkmi v pridelenom regióne a starostlivosť o ich potreby a požiadavky.
• Príprava komplexných obchodných prípadov vrátane vytvárania cenových ponúk a vyjednávanie obchodných zmlúv.
• Kontinuálne sledovanie trhu, vrátane konkurencie, trendov, cien a potenciálnych kľúčových zákazníkov s cieľom identifikovať nové obchodné príležitosti.
• Pravidelná aktualizácia a spravovanie databázy zákazníkov v CRM systéme a pravidelné reportovanie výsledkov obchodnej činnosti.
• Uskutočňovanie obhliadok u zákazníkov a úzka spolupráca s technickým oddelením pri navrhovaní a implementácii riešení podľa individuálnych potrieb zákazníkov.

• Služobné auto, laptop a telefón ako súčasť vybavenia na podporu vášho pohodlia a efektívnej práce.

• Možnosť využitia stravných lístkov a cestovných náhrad na krytie nákladov spojených s vašou pracovnou činnosťou.
• Príspevok do III. dôchodkového piliera pre vašu budúcu finančnú istotu.
• Kontinuálne vzdelávanie a rozvoj odborných znalostí, s osobitným zameraním na oblasť produktov obnoviteľnej energie, aby ste mohli byť vždy v kroku s najnovšími trendmi a technológiami.
• Spoľahlivé profesionálne zázemie, ktoré vám poskytuje podporu a stabilitu vo vašej práci.
• Konkurencieschopné platové podmienky, ktoré oceňujú váš prínos a odmeňujú vaše úsilie.

Požiadavky na zamestnanca

• minimálne 5 rokov praxe na obchodnej pozícií, predaj technických produktov
• SŠ, v technickom odbore (TZB, stavebníctvo, strojárstvo)
• veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnostiť
• vysoká miera samostatnosti, orientácia na výsledky, obchodné myslenie
• schopnosť znášať stres a ochota cestovať v rámci SR
• práca s PC, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, CRM na pokročilej úrovni
• aktívny vodič, vodičský preukaz skupiny B

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Lukčová
Tel.: +421903552792
E-mail: poslať životopis