Skús tos nami!

Asistent predaja | Sinsay | OC MIRAGE | Baví ťa móda? ozvi sa | sinsay

Miesto práce
Žilina
Od 1 020 EUR/mesiacMzda 510 EUR + 20 EUR osobné ohodnotenie; obidva úväzky: mesačný bonus 5% mzdy za plnenie cieľov predaja
Termín nástupu
Ihneď
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť LPP Slovakia, ktorá zastrešuje značky RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP S.A.,ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na náročnom trhu s odevmi v strednej a východnej Európe.

Naša najmladšia a dynamicky sa rozvíjajúca značka Sinsay hľadá šikovného a pracovitého Asistenta predaja na skrátený (4 hodinový) úväzok, ktorý sa stane súčasťou tímu prevádzky Sinsay v obchodnom centre Mirage v Žline.

Ak si človek, ktorý chce kráčať s dobou a mať prehľad o tom, čo je vo svete módy in, využi skvelú príležitosť, staň sa našou súčasťou a buď v centre módneho diania :)

Náplň práce, ktorú Ti s dôverou zveríme:

• poskytovanie poradenstva pri výbere tovaru a informácií o jeho dostupnosti
• práca s prijatím nového tovaru, presunom tovaru a doplnením tovaru
• práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom
• zodpovednosť za udržiavanie čistoty na predajni
• plnenie stanovených plánov a bezpečnostných predpisov
• aktívna spolupráca na dosiahnutí spoločných cieľov predajne
• podieľanie sa na budovaní pozitívnej atmosféry na prevádzke

Viac informácií nájdeš v tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=Uq8tb8_JdwI

Benefity

Všetky zákonom stanovené povinnosti sú u nás samozrejmosťou, preto môžeš určite počítať s:
• Príplatkami za víkendy
• Elektronickými stravnými lístkami v hodnote 6 € s príspevkom zo sociálneho fondu
• Príspevkom na rekreáciu

Okrem toho však u nás získaš:
• Zamestnanie v stabilnej spoločnosti, ktorou neotriasla ani pandemická situácia
• Prepracovaný systém zaškolenia (aj formou online školení)
• Zľavy na tovar vo všetkých našich predajniach a aj na e-shope (RESERVED, HOUSE, CROPP, MOHITO, SINSAY)
• Finančný príspevok pri narodení dieťaťa, pri vlastnej svadbe a vecný dar pri 10. výročí pôsobenia v spoločnosti
• Finančnú odmenu až do výšky 240 € pri odporučení kamaráta alebo známeho na voľnú pracovnú pozíciu prostredníctvom programu "Refer a Friend"
• Loyalty bonus 20 € po 6 mesiacoch od nástupu
• Drobné občerstvenie v podobe chutnej kávy, či teplého čaju
• Perspektívu a možnosť kariérneho rastu vzhľadom na veľkosť a postavenie našej spoločnosti
• Cenné skúsenosti a prax z medzinárodnej spoločnosti
• Kartu Multisport, ktorá Ťa udrží v kondícii
• Individuálny prístup, podporujeme talenty a sme radi, keď rastú spolu s nami :)
• Možnosť zúčastniť sa na zaujímavých team buildingových aktivitách

a v neposlednom rade skvelý, priateľský kolektív, ktorého ❤ môžeš byť aj Ty!

ODMENA ZA DOPORUČENIE
VIANOČNÝ DARČEK
ZĽAVY NA TOVAR NAŠICH ZNAČIEK
OBČERSTVENIE NA PRACOVISKU
STRAVOVACIA KARTA S EXTRA PRÍSPEVKOM
PRÍSPEVOK NA REKREÁCIU
PROGRAM POMOCI ZAMESTNANCOM
PRÍSPEVOK NA MULTISPORT KARTU
FIN. PRÍSPEVOK PRI SVADBE/NARODENÍ DIEŤAŤA
VECNÝ DAR PRI 10. VÝROČÍ PôSOBENIA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

• Skúsenosť s prácou v obchode s oblečením je výhodou, nie však podmienkou - všetko Ťa naučíme
• Ľudský a profesionálny prístup
• Komunikačné schopnosti
• Príjemné vystupovanie
• Orientácia vo svete módy
• Časová flexibilita
• Spoľahlivosť
• Zodpovednosť

LPP JE 5 MÓDNYCH ZNAČIEK: RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY. Každá z nich je venovaná inej skupine zákazníkov. Všetky značky sme vytvorili s cieľom pomôcť ľuďom vyjadriť svoje emócie a splniť si svoje sny prostredníctvom toho, ako vyzerajú.

SME NAJVÄČŠIA POĽSKÁ MÓDNA SPOLOČNOSŤ. Za viac ako 30 rokov sme od základov vybudovali najväčšiu módnu spoločnosť v strednej a východnej Európe.

SME ĽUDIA S VÁŠŇOU PRE MÓDU. Naši návrhári každoročne vytvoria tisíce dizajnov v súlade s najnovšími módnymi trendami a zároveň načúvajú potrebám našich zákazníkov.

SME RODINNÁ FIRMA. Zamestnávame viac ako 27 000 ľudí, naďalej si však zachovávame rodinné hodnoty. Ľudskosť, Priateľskosť a Podpora. Sme tiež tolerantní voči druhým, ako aj k nášmu okoliu.

SME #LPPpeople. Komunita ľudí, ktorí milujú módu, ale aj samých seba. Vytvárame rozmanité a inkluzívne miesto, kde môžete byť sami sebou a cítiť sa prijatý Poskytujeme rovnaké príležitosti, ako aj rovnaké odmeňovanie pre mužov aj ženy.

Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky a táto inzercia Ťa oslovila, delí Ťa už len posledný krok, aby sme sa o Tebe dozvedeli -> pošli nám svoj životopis. Do poznámky nám prosím uveď, o ktorú pozíciu a o aký typ úväzku máš záujem.

Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti vyhodnotíme ako najvhodnejšie pre obsadzovanú pozíciu.

Ďakujeme za pochopenie a Tvoj čas.

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Duhovanová
E-mail: poslať životopis