Predajca v interiérovom štúdiu na dvere, podlahy, okná - Ružomberok

LINGAS, s.r.o.

Miesto práce
Sv. Anny 1, Ružomberok
Termín nástupu
03.06.2024
1 300 EUR/mesiacvýška mzdy je závislá aj od schopností uchádzača čo vieme upresniť pri pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme predajcu do predajne v Ružomberku, na pozíciu odborný predajca interiérových dverí, bezpečnostných dverí, laminátových a kompozitných podláh,  okien, kovaní a kľučiek.
Náplň práce spočíva v poradenstve zákazníkovi pri vhodnom výbere produktu, objednávky, fakturácie, a objednaní zákazky u dodávateľa. Uprednostňujeme človeka s technickými znalosťami spomínaného sortimentu ale zároveň nový kolega bude zaučený viacerými stálimi zamestnancami tak aby bol postupne prevedení procesom práce každou jednou činnosťou
Nástupný plat základ + odmeny + provízie z obratu po skúšobnej dobe.

istota stabilnej pracovnej pozície vo firme ktorá sa stáva jedným z lídrov na slovenskom trhu v oblasti dverí

nové prezetačné priestory spoločnosti

stabilný kolektív zamestnancov

zamestnanecké zľavy

školenia v priebehu roku od dodávateľov  a spoločnosti na osobnostný rozvoj zamestnanca

výlety a akcie po celej europy pre najlepších zamestnancov

životopisy posielajte spolu s motivačným listom na adresu: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.6.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

znalosť predávaného sortimentu, čítanie technických výkresov  pôdorysov stavieb je veľkou výhodou, komunikatívnosť, loajalita, príjemné vystupovanie, práca v kolektíve, presnosť, dochvíľnosť, schopnosť človeka dosahovať vytačené cieľe

Spoločnosť LINGAS, s.r.o. vznikla v roku 2008 ako predajňa na veľkoobchod zo stavebnými kovaniami. Postupne sme doplnili do predaja další sortiment ako laminátové podlahy, okná a všetky typy dverí či už bezpečnostné, protipožiarne uzávery, interiérové dvere vo všetkých možných prevedeniach. Spolupracujeme s viac ako 20 výrobcami dverí zo Slovenska, českej republiky, nemecka ale aj poľska, talianska a iných štátov. Hlavnú časť našej ponuky tvoria bezpečnostné, protipožiarne a interiérové dvere. Momentálne má firma predajné miesto v meste Ružomberok. Zabezpečujeme tovar a montáž aj pre veľké objekty ako celé bytové domy alebo administratívne budovy, nemocnice, školy (od niekoľko desiatok až po niekoľko stoviek dverí) ale aj samozrejme aj rodinné domy a byty. Aktuálne dokončujeme nové sídlo spoločnosti kde bude miesto aj pre nového kolegu na pozícií predajca. Tešíme sa na teba.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt