Logo KÚPELE LÚČKY a.s.

Pokladník AQUA-VITAL PARKU

KÚPELE LÚČKY a.s.

Miesto práce
KÚPELE LÚČKY a.s., Lúčky - kúpele
Termín nástupu
6.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predáva jednorazové vstupné a permanentky klientom do vonkajšieho bazéna, vnútorného bazéna, vitálneho sveta;

- ponúka služby AQUA-VITAL PARKU a BLC klientom a informuje ich o platných cenníkoch, zľavách, sezónnych akciách;

- poskytuje informácie o možnostiach využitia všetkých služieb a možností relaxu vo vnútornom aj vonkajšom bazéne, vitálneho sveta;

    Zabezpeč si stabilné zamestnanie s atraktívnym základom mzdy 950 € mesačne brutto, ktorá sa navyše zvyšuje príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy.

    - Získaj výhody plynúce z Kolektívnej zmluvy, ako sú dochádzkový bonus 2x ročne, zamestnanecké stravovanie, vstupy do Aqua Vital Parku a výmenné rekreácie.

    - Využi aj sociálne benefity, ktoré ti firma ponúka a investuj do svojej budúcnosti cez III. pilier a doplnkové dôchodkové sporenie.

    - Ak ťa trápia vysoké náklady na bývanie, môžeš využiť aj možnosť poskytnutia zamestnaneckého ubytovania.

    - Pracuj v príjemnom a priateľskom kolektíve, kde sa ti bude dobre pracovať.

    - Získaj nové skúsenosti a možnosti rastu v rámci firmy.

    Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

    10.6.2024 (ostáva ešte 24 dní)

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou

    Vodičský preukaz

    B

    Zariadenie pre poskytovanie komplexnej liečebno - preventívnej starostlivosti a iných doplnkových služieb

    Počet zamestnancov

    150-199 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Zuzana Bielená
    Tel.: +421918786395
    E-mail: poslať životopis