Where
Talent Meets
Opportunity
Pošli svoj životopis a urob
krok správnym smerom

Relokačný Špecialista

KPMG

Dvořákovo nábrežie 10, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve teba?
Rád/a komunikuješ s ľuďmi z rôznych krajín, ktorí pracujú v rôznych odvetviach a potrebujú pomôcť zorientovať sa vo svojich zákonných povinnostiach? Zaujímajú ťa zmeny v právnych predpisoch, interpretáciách alebo v prístupe rôznych autorít? Hľadáš viac ako len čiastkové úlohy? Potom si na správnej adrese. Na riešení zaujímavých výziev pracujeme každý deň.

Aká bude tvoja úloha?
V našej advokátskej kancelárii budeš zodpovedný/á právne poradenstvo pri zamestnávaní štátnych príslušníkov tretích krajín a členských štátov EÚ na Slovensku. Tvojou úlohou bude:
• Asistovať pri príprave žiadostí, oznámení a podaní v súvislosti s konaniami o udelenie povolení na pobyt v Slovenskej republike
• Poskytovať usmernenia, poradenstvo a pomoc vyslaným zamestnancom pri plnení ich povinností podľa Slovenskej legislatívy (napr. zabezpečenie zdravotného poistenia, lekárskej prehliadky)
• Komunikovať s klientom a vyslanými zamestnancami v súvislosti s vybavením ich povolení na pobyt (napr. zber údajov a podkladov k žiadostiam o povolenie na pobyt)
• Komunikovať s úradmi (najmä úradmi práce, cudzineckou políciou, Národným inšpektorátom práce) a spracúvať rôzne podania
• Asistovať klientom pri kontrolách vykonávaných orgánmi verejnej správy (napr. inšpektorát práce)

Chceš nájsť tím, do ktorého zapadneš?
V KPMG sú ľudia na prvom mieste. Budeš členom komunity, ktorá je otvorená a získaš kolegov, ktorí ti poskytnú pomoc a podporu. Okrem super kolektívu tak získaš aj nové znalosti a skúsenosti, a tie sú na nezaplatenie.

Čo ti vieme ponúknuť my?
• kariérny rozvoj s možnosťou každoročného povýšenia a platového rastu,
• kontinuálne vzdelávanie,
• hybridný model práce (kombinácia home office a office),
• dni voľna navyše a Summer short Fridays (krátke piatky),
• príležitosť byť súčasťou CSR projektov + 2 dni na CSR aktivity a dobrovoľníctvo,
• MultiSport kartu, Wellbeing Program a psychologické poradenstvo pre zamestnancov a rodinných príslušníkov,
• teambuilding aktivity a Buddy program (podpora ostrieľaného kolegu),
• notebook a mobilný telefón s dátami aj na súkromné účely,
• korporátne zľavy u partnerov (napr. KIA, BeBe Hair, Union, Raj zdravia, SND, Qawa a i.),
• finančnú odmenu za odporučenie nového kolegu a ďalšie finančné benefity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by si mal/-a spĺňať?
• mať maturitu / bakalársky titul / magisterský titul ,
• ovládať anglický jazyk – pokročilý (B2),
• vedieť pracovať s balíčkom MS office – pokročilý,
• mať chuť učiť sa a zodpovedný prístup ku práci,
• ukázať tímového ducha,
• 1 rok skúsenosti na pozícii relokačného špecialistu alebo administratívneho zamestnanca výhodou.

Čo by si mal/-a ešte vedieť?
• Miesto výkonu práce: Dvořákovo nábrežie 10, 811 02 Bratislava
• Typ pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer
• Typ zmluvného vzťahu: pracovná zmluva
• Dĺžka pracovného pomeru: doba neurčitá
• Mzda: 1 500 eur btt./mesiac
• Termín nástupu: ASAP
• Pozícia vhodná pre absolventa: áno

Spoločnosť KPMG pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1991. Za ten čas sme si vybudovali rozsiahlu sieť klientov, medzi ktorých patria malé a stredne veľké slovenské spoločnosti, korporácie, organizácie štátnej a verejnej správy a súkromní investori zo všetkých hlavných priemyselných odvetví. Dnes máme na Slovensku viac ako 400 zamestnancov, ktorí poskytujú široký rozsah profesionálnych služieb v oblasti auditu, daní, právnych služieb a poradenstva.
Spoločne vytvárame hodnoty, ktorým veríme, napredujeme, napĺňame výzvy, ktoré sme si stanovili, pracujeme s nadšením a s cieľom budovať dôveru našich ľudí, partnerov a klientov. Značka KPMG je výnimočná, spája v sebe silu odborných znalostí, inovatívneho myslenia a prosperity. Vytvárame motivujúce pracovné prostredie, spolupracujeme s komunitami a podporujeme spoločenskú zodpovednosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: KPMG Slovensko
E-mail: poslať životopis

Pošli nám svoj životopis

KPMG Slovensko spol. s r.o.
Oddelenie ľudských zdrojov
Dvořákovo nábrežie 10
811 02 Bratislava
+421 2 59984 111
[email protected]