Logo KÁVOMATY, s.r.o.

Operátor predajných automatov Bratislava, Dunajská Streda

KÁVOMATY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac+ prémie obmedzené len tvojou snahou a určite dosiahneš minimálne 300 ,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať "Majstrom automatov", vládcom škatuliek plných prekvapení?

Hľadáme operátora predajných automatov, ktorý bude našim superhrdinom v boji proti prázdnej škatuli, nezvestnej sladkosti a zlej káve!

Sme inovatívna firma, ktorá dáva šancu rásť. Dnes si operátor, zajtra supervízor. Je to len na tebe!

Čaká ťa:

Pravidelné cvičenie, ako nosiť krabice plné chuťoviek (to je náš alternatívny tréningový program).

Dopĺňaš kávu, iné chutné nápoje a tiež snacky.

Pracuješ hlavne cez deň, ale určite sa nájdu aj pracovné víkendy a sviatky. Na odmenu nezabúdame.

Práca nie je len o dopĺňaní stroja, nie si len operátor, si predajca. Ty vidíš čo ľudia chcú, ty vieš ovplyvniť predaj.

Stroje sú tvoja predajňa!

Ak si ambiciózny a máš chuť pracovať poď k nám!

Životné a úrazové poistenie pre zamestnancov.

Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú zamestnávateľovi.

Možnosť dochádzať do a z práce služobným automobilom.

Káva je samozrejmosť.

Získaj prácu, ktorá aj chutí!

Čo ponúkame:

Možnosť pracovať v aktívnom a energickom prostredí.

Výzvy a príležitosti, ktoré tvoje schopnosti pravidelne rozvíjajú.

Tímovú atmosféru, kde je každý hlas počutý a ocenený.

Flexibilný pracovný čas, ktorý ti umožní dosahovať rovnováhu medzi prácou a osobným životom.

Možnosť rýchleho rastu a rozvoja v rámci spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je vhodná aj pre ženy.

Ak si pripravený vziať túto úlohu na plecia (a samozrejme s dostatočnou silou, aby si to zvládol), pošli nám svoje CV na email: [email protected].
Nezabudni na heslo: "Nemusíš byť superhrdinom, stačí, ak dokážeš udržať naše automaty v chode!"
Pridaj sa k nám a spolu urobme svet o trochu sladším.

Do užšieho výberového kola budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.5.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • čistý register trestov
  • zdravotný preukaz pre prácu s potravinami
  • technická zručnosť
  • flexibilita
  • výhodou je osvedčenie o odbornej spôsobilosti na výkon epidemiologicky závažnej činnosti pre prácu s potravinami

Sme tu už 30 rokov.
Náš prvý automat na Slovensku bol umiestnený v roku 1993 v nemocnici v Poprade.
Nie sme najväčší, ale o to sme rodinnejší.
Neváhaj a pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt