Logo JP-AUTO, s.r.o.

Hlavný majster

JP-AUTO, s.r.o.

Miesto práce
Matúškovo
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy 0-20%/0-320 Eur/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za riadenie výrobnej skupiny a dodávky produktov v požadovanom čase a kvalite
- dohľad nad prevádzkovými činnosťami, riadenie efektivity výroby, optimalizácia procesov a zmätkovitosti
- vedenie výrobného personálu cca 100 zamestnancov – koordinátorov výroby, vedúcich tímov, operátorov; vybavovanie dokumentácie zamestnanca
- realizácia a zabezpečenie dodržiavania pracovných a technologických pokynov a daných noriem
- dohľad nad strojmi a zariadeniami s hlavným cieľom zvýšiť produktivitu a eliminovať prestoje a zmätky
- koordinácia implementácie LPA auditov prostredníctvom daného výrobného systému a nástrojov
- zodpovednosť za plnenie daných cieľov, dodržiavanie prevádzkových ukazovateľov a plánovaných termínov
- spoluúčasť na interných a externých auditoch
- iniciovanie opatrení na odstraňovanie porúch v koordinácii s vedúcim závodu,
- dodržiavanie / podpora firemných cieľov a kľúčových údajov v oblasti zodpovednosti vedúceho tímu s ohľadom na kvalitu, spoľahlivosť dodávok, produktivitu, bezpečnosť, poriadok, čistotu, životné prostredie, energie,
- podpora riaditeľa výrobného závodu pri operatívnych rozhodnutiach a rozhodnutiach týkajúcich sa zamestnancov, ako aj pri hodnotení pracovného výkonu každého zamestnanca a pri príprave návrhov na rozvoj zamestnancov
- podávanie správ riaditeľovi výrobného závodu

Vopred ďakujeme za všetky životopisy. Vybraným uchádzačom sa ozveme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- minimálne 3 roky praxe na pozícii výrobno-prevádzkový vedúci
- preukázateľné skúsenosti s vedením výrobných tímov
- znalosť noriem IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001
- skúsenosti s nástrojmi plastikárskej výroby
- znalosť a pochopenie finančných problémov (platy, odmeňovanie, výkazy, kontroling, investície)
- skúsenosti s normalizáciou a plánovaním výroby, materiálovým manažmentom, skladovaním a logistikou
- znalosť pracovnoprávnej agendy pre zmenových majstrov a agendy ochrany osobných údajov
- pokročilý používateľ PC (MS Office), SAP
- vodcovské schopnosti – schopnosť budovať, viesť a motivovať tím
- schopnosť dávať a prijímať spätnú väzbu a konštruktívne riešiť problémy, konflikty, sťažnosti
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- orientácia na cieľ, odhodlanie, iniciatíva

Od roku 2007 vyrábame plastové výlisky pre automobilový priemysel.
Sme tím 240 kolegov, ktorí sú zameraní na kvalitu a správnosť procesov.
Pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Štalmachová
Tel.: +421317884633
E-mail: poslať životopis