Logo iStyle s.r.o.

Store Manager - iStyle s.r.o.

iStyle s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
1.6.2024
1 400 - 2 000 EUR/mesiacVýška mesačnej odmeny sa odvíja od schopnosti efektívne manažovať prevádzku a plnenia obchodných cieľov. K základnému platu získaš každý mesiac +10% za winning mentalitu. Za dobré výsledky ťa mesačne odmeníme prémiou z predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť iSTYLE popredný Apple Premium Reseller v strednej a východnej Európe, hľadá do svojho tímu Store Manažéra pre novú prevádzku v OC Aquario Nové Zámky.
Store manažér bude zodpovedný/á za manažovanie výsledkov predajne, odborný rast predajcov, ďalej za zaistenie efektívnej organizácie, prevádzkových a administratívnych záležitostí. Neoddeliteľnou súčasťou práce bude aktívny predaj, vedenie, koordinácia a motivácia tímu.

Ideš s nami do toho? V tom prípade sa priprav na tieto úlohy:
- riadenie predajných aktivít v súlade so štandardmi značiek Apple a iSTYLE
- zodpovednosť za prevádzku predajne, plnenie obchodných cieľov a štandardov predaja
- zodpovednosť za dodržiavanie obchodnej, marketingovej a personálnej politiky
- vedenie, motivácia a rozvoj tímu
- aktívny kontakt so zákazníkmi a predaj, poskytovanie informácií o produktoch a službách
- príjem a riešenie reklamácií
- administratíva spojená s vedením predajne a skladu
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Ako Ti v tom pomôžeme?
- úvodným tréningom u nás osobný rozvoj nekončí. S nami rastieš po celý čas.
- ak si trúfneš ísť ešte vyššie, pomôžeme ti to dotiahnuť na vysnívanú pozíciu

- možnosť sebarealizácie v zaujímavej, zodpovednej a samostatnej práci
- motivačné platové ohodnotenie a bonusy odvíjajúce sa od výsledkov

- firemný MacBook a iPhone
- stravné lístky
- zvýhodnenú cenu na Apple produkty

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Apple Hardware a Software - Mierne pokročilý

POŽIADAVKY:
- Odborná spôsobilosť:
- min. SŠ vzdelanie s maturitou
- preferovaná prax na vedúcej pozícii min. 2 roky
- preukázateľné skúsenosti s vedením, motiváciou a rozvojom úspešného predajného tímu
- AJ na komunikatívnej úrovni
- orientácia v oblasti ICT
- znalosť Apple produktov výhodou
ĎALŠIE SCHOPNOSTI A PREDPOKLADY:
- proaktívna a motivovaná osobnosť schopná práce v rýchlom tempe a dynamickom prostredí
- výborné organizačné, obchodné a komunikačné schopnosti
- časová flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
- odolnosť voči stresu a pozitívny prístup, zameranie sa na riešenie problémov
- vysoká zodpovednosť, spoľahlivosť a systematickosť v práci s informáciami a pri plnení zadaných úloh
- tímový hráč

Myslíš si, že si ten koho hľadáme? Tak sa nezabudni ozvať, aby sme ťa mohli kontaktovať.

Kontaktovať nás môžeš najlepšie z iPhonu. Ak si nie si istý, či je to práca pre Teba, napíš nám e-mail a my sa ti ozveme. Radi ti zodpovieme otázky a dohodneme sa na termíne pohovoru.

iSTYLE je najväčším prémiovým partnerom spoločnosti Apple vo východnej Európe.

iSTYLE je maloobchodné odvetvie skupiny MIDIS s viac ako 50-ročnými skúsenosťami pri zastupovaní technologických dodávateľov vo viac ako 70 krajinách na Strednom východe, v Európe a v Afrike, čo zaisťuje dlhodobú expozíciu a rast.

V Európe iSTYLE pôsobí v 9 krajinách vrátane Bulharska, Českej republiky, Chorvátska, Maďarska, Macedónska, Rumunska, Srbska, Slovenska a Slovinska. Prevádzkuje 52 prémiových predajní, 9 online obchodov, 21 autorizovaných servisných miest a úspešne sa angažuje v službách pre SMB a korporátnych klientov s technológiou Apple v 9 krajinách. Sme špecializovaní na predaj produktov Apple a doplnkového ekosystému tretích strán. Našim cieľom je poskytovať vysoko kvalitný a konzistentný zákaznícky zážitok vo všetkých bodoch kontaktu so zákazníkom: maloobchod, webshop, B2B a servisné opravy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Mikšík
E-mail: poslať životopis