INTERSPORT Prešov odborný predajca športového tovaru/pokladník

Miesto práce
INTERSPORT Prešov, Arm. gen. Svobodu, Prešov-Sekčov
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacK základnej mzde sú vyplácané podiely z predaja a zákonné príplatky. Príplatky za nadčasy a víkendy. Celková výška mesačnej mzdy závisí od aktivity a výkonu - odmeny za aktívny predaj a splnenie plánu, osobné ohodnotenie a pod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného a zodpovedného človeka so záujmom o šport.
Hlavnou náplňou práce bude:
- predaj športového tovaru
- obsluha a komunikácia so zákazníkmi
- práca na pokladni
- práca s tovarom (dokladanie, etiketovanie, aranžovanie)
- starostlivosť o predajňu

- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- zamestnanecké zľavy na tovar v predajni
- zázemie stabilnej spoločnosti

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov na základe zaslaného životopisu, ktorí aspoň čiastočne spĺňajú požiadavky.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- prax nie je potrebná, plnohodnotne Ťa zaškolíme

Počet rokov praxe

1

- aktívny záujem o šport
- chuť na sebe ďalej pracovať a zlepšovať sa
- spoľahlivosť a zodpovednosť k pridelenej práci
- sprostredkovať zákazníkom príjemný pocit z nákupu v našej predajni
- aktívne a profesionálne asistovať zákazníkovi pri výbere kvalitného športového tovaru
- zodpovednosť za tovar v Tvojom športovom oddelení, jeho vystavenie
- práca s pokladňou a vybavovanie reklamácií
- šírenie dobrého image značky INTERSPORT
- skúsenosť s prácou v obchode je výhodou

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov. Dnes je zastúpená vo viac než 5.500 predajniach v 44 krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Helena Krescanková
Tel.: +421517565361
E-mail: poslať životopis