Hľadáme do nášho super tímu vychystávača online nákupov v obchodnom reťazci Zlaté Piesky. Super mzda 7,44€/hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Zlaté piesky, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
7,44 EUR/hod.7,44€/hod./brutto + príplatky za prácu cez víkend a finančný príspevok na stravu

Popis práce

Hľadáš prácu? My hľadáme Teba! Si časovo flexibilný a chceš si privyrobiť? Ozvi sa nám, hľadáme pickerov do predajne na Zlatých Pieskoch!

Náplň práce:
- príprava tovaru z predajne podľa internetovej objendávky od zákaznika
- práca so skenerom

Lokalita - Bratislava Zlaté Piesky
Mzda: 7,44 €/hod./brutto + príplatok za prácu cez víkendy a v noci + stravné 5,85€ /deň

Ponúkame

- práca je vhodná pre všetkých - aj ako privyrobenie
- Mzda: 7,44 €/hod./brutto + príplatok za prácu cez víkend a v noci + stravné 5,85€ /deň
- Lokalita: Bratislava - Zlaté Piesky

Požadujeme

- vek nad 18 rokov
- platný preukaz pre prácu s potravinami
- čistý výpis z registra trestov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikoleta Urbaníková
Tel.: +421918574910
E-mail: poslať životopis