Marketingový špecialista

DOBRÝ ANJEL – nezisková organizácia

Miesto práce
Poprad
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Náš anjelský tím v Poprade hľadá parťáčku alebo parťáka v marketingu, ktorý s nami bude šíriť posolstvo neziskovej organizácie Dobrý Anjel. Pomohli sme už vyše 10-tisíc rodinám, ktoré sa liečia z ťažkej choroby a ako sa hovorí, pomoci nie je nikdy dosť. Práve preto potrebujeme posilu pre hľadanie nových darcov, Dobrých anjelov.
Ak máš chuť robiť content a projekty pod známou značkou Dobrý Anjel, pridaj sa k nám. Tvojou prácou budeš šíriť dobro, čo ty na to? :)

● Budeš písať texty postov alebo článkov, takže potrebuješ aspoň základy copywritingu.
● Budeš tvoriť content na Facebook, Instagram a web, takže ťa čaká okrem písania fotenie, úpravy fotiek a tvorba krátkych videí.
● Budeš v telefonickom aj osobnom kontakte s našimi klientmi, ktorým pomáhajú Dobrí anjeli.
● Budeš pripravovať grafiku, ktorej templaty sú k dispozícii v Adobe Express alebo vo Photoshope. Základy používania týchto nástrojov ti budú postačovať.
● Pravidelne informujeme našich darcov o pomoci rodinám s deťmi, a preto budeš pripravovať content týchto emailov a aj databázu emailov na mesačnej báze. Používame na to nástroj Mailjet.
● Radi skúšame nové veci, budeš sa môcť realizovať a testovať nové kanály či formáty.

Ak hľadáš prácu, ktorá ti bude dávať zmysel, si na správnom mieste. Náš tím je síce menší, má 7 členov, ale vo všetkom si radi pomáhame. Sme kávičkári, takže budeš mať neobmedzený prístup ku kofeínu :)

● Super priateľský popradský tím, s ktorým zažiješ veľa výziev, ale aj srandy.
● S Dobrým Anjelom spolupracuje mnoho známych firiem a značiek, budeš mať možnosť spoznať ich spôsob práce a zapojiť sa do projektov s nimi.
● Budeš súčasťou pri tvorbe stratégie značky a tvorbe kampaní s celoslovenským zásahom v televízii, rádiách, outdoore či online.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

● Minimálne dva roky na pozícii Social Media alebo marketingového špecialistu.
● Mať prehľad v oblasti digital marketingu.
● Aspoň základná znalosť s prácou vo Photoshope a AdobeExpress.
● Byť otvorený novým nápadom a ich testovaniu.
● Byť fanúšikom Dobrého Anjela a mať dobré srdce :)

DOBRÝ ANJEL je humanitárny Systém občianskej finančnej pomoci,
ktorý pravidelnými mesačnými finančnými príspevkami pomáha rodinám s deťmi, kde otec, mama alebo niektoré z detí trpí na rakovinu alebo dieťa trpí na inú zákernú chorobu, ako napríklad detskú mozgovú obrnu, cystickú fibrózu, chronické zlyhanie obličiek, svalovú dystrofiu typu Duchenne alebo Downov syndróm a kde táto choroba dostala rodinu do finančnej núdze.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jan Dobák
Tel.: +421915748157
E-mail: poslať životopis