Dermacol – asistent/ka predaja Mirage Žilina

Dermacol, s.r.o.

Dermacol - OC Mirage, Štúdio Dermacol - OC Mirage, Námestie Andreja Hlinku 7B, 010 01 Žilina, Sloven
Termín nástupu
Máj 2024, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiacPlus: Príplatky za víkendy Stravné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímate sa o kozmetiku a líčenie?
Sledujete aktuálne trendy v beauty svete?
Rád/rada komunikujete s ľuďmi?
Máte skúsenosti s prácou s pokladňou a predajom?

Ak ste aspoň na dve z týchto otázok odpovedali ÁNO, je takmer isté, že spĺňate naše predstavy o ideálnom kandidátovi/kandidátke na práve obsadzovanú pracovnú pozíciu. Ako asistent/ka predaja budete mať možnosť plne sa realizovať vo svete krásy a starostlivosti o pleť, reprezentovanom najúspešnejšou česko-slovenskou kozmetickou značkou. Pridajte sa do tímu Dermacol, kde s láskou ku kráse meníme svet!

Benefity:

  • zázemí stabilnej spoločnosti
  • príjemné pracovné prostredie
  • výrazné zľavy na naše produkty

Druh pracovného pomeru:

Pracovná doba: nepravidelná (dlhý/krátky týždeň)​

Prečo práve Dermacol?

Rodinná firma
- v našej spoločnosti si vážime prácu každého zamestnanca

Stabilita
- sme stabilná kozmetická značka, ktorá na trhu pôsobí viac ako 57 rokov

Pracovné prostredie
- atraktívny a príjemný interiér, ktorý očarí na prvý pohľad

Príjemný kolektív

- priateľský kolektív, ktorý vám bude oporou

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:

Ak vás naša ponuka zaujala a chcete pracovať práve pre nás, pošlite nám svoj životopis s fotkou a motivačným listom na e-mail : [email protected].

Nezabudnite, prosím, pripojiť súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- kozmetický kurz, kurz vizážista – vizážistka výhodou

Čo od Vás očakávame:
- orientácia na cieľ a zákazníka
- tímovosť
- obchodné myslenie
- pozitívny a aktívny prístup
- bezúhonnosť
- časová flexibilita

Dermacol je najúspešnejšia česko-slovenská značka s viac ako 57-ročnou históriou. Stála pri zrode jedného z prvých krycích make-upov na svete, na ktorý odkúpili licenciu aj hollywoodske filmové štúdiá. Dermacol je dodnes synonymom pre dokonalý make-up a kvalitnú pleťovú starostlivosť, jeho produkty sa predávajú vo viac ako 70-tich krajinách sveta. Portfólio Dermacol obsahuje niekoľko stoviek produktov dekoratívnej, pleťovej, telovej kozmetiky a parfumov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Bírová
E-mail: poslať životopis