Koordinátor - DEICHMANN-Logistik SK

Lokalita: Dunajská Streda

Typ úväzku: plný úväzok

Mzda (brutto): 1 900 EUR/mesiac

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • strategické riadenie prác na oddelení;
  • vedenie a motivácia pridelenej skupiny, plánovanie procesov podľa potreby oddelenia, následne reportovanie pre vedenie oddelenia
  • príjem a vykládka tovaru podľa interných procesov, vedenie administratívneho a operatívneho tímu, následná kontrola pri skladovaní, komunikácia s dopravou
  • rozvoj produktivity zverených zamestnancov; monitoring a kontrola výkonnosti
  • komunikácia formou elektronickej pošty
  • aktívne vyhodnocovanie personálnych a technických potrieb na oddelení
  • participácia na plánovaní zmien a plánovaní personálnych zdrojov na oddelení
  • spolupráca pri zavádzaní nových projektov; plánovanie pridelených projektoch
  • spolupráca s oddeleniami v spoločnosti
  • zabezpečiť dodržiavanie BOZP, každodenný poriadok a plynulý chod oddelenia
  • denné reporty; monitorovať a analyzovať a následne optimalizovať logistické procesy
  • plnenie príkazov nadriadených a vykonávanie všetkých pracovných činností súvisiacich s pracovnou pozíciou / pravidelný reporting/ účasť na školeniach zabezpečených so strany zamestnávateľa

Ako si ťa predstavujeme?

Požadované vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe
aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
tímová práca

Cudzie jazyky:
nemecký - pokročilá: B1 a B2
maďarský - pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
Microsoft Excel - pokročilá
Microsoft Word - pokročilá
Microsoft Outlook - pokročilá
Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:
  • samostatnosť
  • pracovné skúsenosti v logistike a vo vedení tímu; prax min.2 roky
  • presnosť, dôslednosť a schopnosť dokončovať úlohy
  • vynikajúce organizačné schopnosti
  • ochota učiť sa nové veci
  • pozitívny prístup k práci

Čo ti ponúkame?

  • Základná zložka mzdy (v hrubom): 1900 € za mesiac
  • Mesačné prémie
  • Lojalitné prémie podľa odpracovaných rokov
  • 13. mzda
  • Zamestnanecká zľava v obchodoch Deichmann obuv
  • Darčekové poukážky
  • Bezpečnostná obuv a oblečenie
  • Príspevok na stravovanie
  • Príspevok na rekreáciu
  • Vianočný večierok a firemné akcie
  • Životné a úrazové poistenie
  • Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze
Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 6:30 do 15:10
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Len pár krokov ku  skvelej práci

Idem do toho Alebo - chcem si prejsť Ďalšie pracovné ponuky