Najzamestnávateľ 2023 - 5. miesto, Obchod a služby

Administratívny pracovník/čka - DEICHMANN-Logistik SK

Lokalita: Dunajská Streda

Typ úväzku: plný úväzok

Mzda (brutto): Od 1 145 EUR/mesiac

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • denná komunikácia v nemeckom a v maďarskom jazyku
  • v prípade potreby 2 zmenná prevádzka
  • zadeľovanie prác podľa rozpisu
  • riešenie operatívnych problémov; zaúčanie nových kolegov na jednotlivé pracovné pozície
  • plnenie príkazov nadriadených a vykonávanie všetkých pracovných činností súvisiacich s pracovnou pozíciou / pravidelný reporting/ účasť na školeniach zabezpečených so strany zamestnávateľa
  • kontrola skladových zásob, respektíve inventúra tovaru
  • vybavovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich telefonických hovorov
  • komunikácia formou elektronickej pošty
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami
  • dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku
  • administratívna podpora pri distribúcii tovaru/ vybavovanie objednávok
  • prijímanie a vykladanie tovarov
  • evidencia tovarov prostredníctvom výpočtovej techniky, programov
  • sortírovanie prijatých materiálov
  • umiestňovanie prijatých tovarov do regálov a miest na to určených
  • označovanie uskladneného materiálu informačnými etiketami
  • vyskladňovanie materiálov zo skladu na základe prijatých objednávok, ich balenie a pripravovanie na odvoz
  • expedovanie tovaru
  • udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
  • starostlivosť o čistotu a dobrý technický stav pridelených mechanizmov a všetkých pridelených pracovných prostriedkov
  • starostlivosť a ochrana majetku firmy

Ako si ťa predstavujeme?

Požiadavky na zamestnanca:
  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti
  • Nemecký jazyk – B1
  • Slovenský jazyk – C1
  • Maďarský jazyk – B2
  • predošlá skúsenosť na obdobnej pozícii
  • znalosť nemeckého a maďarského jazyka slovom aj písmom, denná komunikácia v uvedených jazykoch
  • samostatnosť a dôslednosť pri plnení pracovných úloh
  • ochota učiť sa nové veci
  • pozitívny prístup k práci
  • príjemné a profesionálne vystupovanie
Ostatné znalosti:
  • Microsoft Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint) – Pokročilý

Čo ti ponúkame?

  • Mzdové podmienky (brutto): 1145-1400 Eur/mesiac
  • Mesačné prémie
  • Lojalitné prémie až do 60 eur mesačne
  • 13. prémium
  • Príspevok na stravné
  • Pracovná bezpečnostná obuv a odev zadarmo
  • Zamestnanecké zľavy
  • Darčekové karty
  • Príspevok na rekreáciu
  • Vianočný večierok a firemné akcie
  • Úrazové poistenie
  • Príjemné pracovné prostredie s rodinnou atmosférou (a napriek tomu so zázemím veľkej a stabilnej spoločnosti)

Len pár krokov ku  skvelej práci

Idem do toho Alebo - chcem si prejsť Ďalšie pracovné ponuky