Najzamestnávateľ 2023 - 5. miesto, Obchod a služby

Team leader zákaznického servisu – 36 hod./týdně

Lokalita: Brno, Česko

Typ úväzku: plný úvazek

Mzda (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Jsi mistrem komunikace a moc dobře víš, že zákazník si zaslouží kvalitní a příjemný servis? Máš zkušenosti s vedením týmu a domluvíš se německy?

Pak možná hledáme právě tebe..

Největší prodejce obuvi v Evropě – společnost Deichmann hledá posilu na pozici Team leader zákaznického servisu.

Co bude tvou pracovní náplní?
  • Budeš vést a koordinovat náš rodinný minitým zákaznického servisu (těší se na tebe 2 profíci zákaznické linky).
  • Postaráš se o naše zákazníky na pasivní lince a rád/a zodpovíš jejich dotazy telefonicky nebo e-mailem, případně poštou (vždy vstřícně a s úsměvem).
  • Zastřešíš veškerou komunikaci s mateřskou společností v němčině.
  • Dohlédneš na pravidelnou optimalizaci procesů v oblasti služeb zákazníkům.
  • Zajistíš analýzu a interpretaci sledovaných KPI.
  • Čeká tě také další administrativa související s pozicí.

Ako si ťa predstavujeme?

Jak si tě představujeme?
  • Jsi člověk z oboru a dobře víš, jak to chodí v oddělení péče o zákazníky.
  • Máš už předchozí zkušenost s vedením týmu v call centru.
  • Absolvovaný kurz v oblasti psychologie, zvládání stresu nebo konfliktů je velkou výhodou.
  • Domluvíš se velmi dobře německy a i češtinu/slovenštinu máš v malíčku (a to slovem i písmem).
  • Máš výborné komunikační schopnosti, umíš být příjemný/á, máš milé vystupování a sympatický hlas.
  • Jsi otevřená, pozitivní osobnost a práce s lidmi tě nabíjí.
  • Máš organizační schopnosti, rozumíš číslům a umíš se rychle zorientovat.

Čo ti ponúkame?

Co ti rádi nabídneme?
  • 5 týdnů dovolené, 13. plat
  • 2x ročně obuv dle vlastního výběru zdarma
  • dárkové karty
  • zaměstnanecké slevy, multisport kartu a spoustu dalších benefitů
  • vstupní a návazná školení a další firemní akce
  • velmi příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou (přesto se zázemím velké a stabilní společnosti)
  • místo výkonu práce Brno

Len pár krokov ku  skvelej práci

Idem do toho Alebo - chcem si prejsť Ďalšie pracovné ponuky