Firemní právník pro ČR a SR

Lokalita: Brno, Česko

Typ úväzku: plný úväzok

Mzda (brutto): 50 000 Kč/mesiac

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Láká Vás pracovat pro největšího prodejce obuvi v Evropě? Pro naši centrálu v Brně hledáme kolegu/kolegyni na pozici Právník pro ČR a SR.

Co bude Vaší pracovní náplní?
Právní agenda společnosti za Českou i Slovenskou republiku, zejména:
  • připomínkování nájemních smluv, dodatky k nim a související agenda (evidence v SAP)
  • spotřebitelské reklamace, mimosoudní řešení spotřebitelských sporů, zastupování společnosti před Českou/Slovenskou obchodní inspekcí, před soudy
  • smluvní právo
  • poradenství v oblasti pracovního práva
  • agenda ochrany osobních údajů
  • spolupráce na přípravě interních dokumentů a směrnic
  • sledování legislativních změn a jejich dopadu na společnost

Ako si ťa predstavujeme?

Co od Vás očekáváme?
  • magisterské studium v oboru právo
  • výbornou znalost smluvního práva, pracovního práva, problematiky ochrany spotřebitele a ochrany osobních údajů
  • znalost NJ a AJ slovem a písmem (včetně právní terminologie)
  • výborné komunikační dovednosti
  • schopnost samostatného analytického uvažování
  • předchozí praxi v oboru

Čo ti ponúkame?

Co Vám rádi nabídneme?
  • měsíční hrubou mzdu 50 000 Kč - 13x ročně,
  • 5 týdnů dovolené,
  • 3x ročně zdarma obuv,
  • zaměstnanecké slevy, dárkové poukazy, unišeky,
  • firemní akce (vánoční večírek, teambuilding,..),
  • vstupní a návazná školení,
  • přátelské pracovní prostřední v silné a stabilní mezinárodní společnosti,
  • místo výkonu práce Brno,
  • pracovní smlouvu na dobu určitou - zástup za MD,RD.

Len pár krokov ku  skvelej práci

Idem do toho Alebo - chcem si prejsť Ďalšie pracovné ponuky