Sales Consultant New Business - divízia Workwear

CWS Slovensko, s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac- provízie, štvrťročné a ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Získavanie nových zákazníkov v oblasti prenájmu pracovných odevov a služieb prania.

- Aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie nových zákazníkov

- Samostatná príprava, plánovanie a realizácia stretnutí so zákazníkmi.

- Príprava návrhov riešení pre potenciálnych zákazníkov.

- Príprava cenových ponúk, prezentácia návrhov zákazníkom.

- Zodpovednosť za prípravu a kompletizáciu zmluvnej dokumentácie.

- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, poskytovanie služieb, komunikácia so zákazníkmi.

- Monitoring trhu, monitoring konkurencie a identifikácia potrieb zákazníkov.

- Vedenie predajnej agendy, práca v systéme CRM - Sales Force.

- Komunikácia naprieč oddeleniami.

- Zaujímavú a dynamickú prácu v stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti.

- Kompletné zaškolenie v problematike špecifickej pre dané odvetvie.

- Otvorenú firemnú kultúru.

- Motivujúce finančné ohodnotenie (základný plat, provízie, štvrťročné a ročné prémie).

- Služobné auto aj na súkromné účely, notebook, mobilný telefón

- Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Min. stredoškolské vzdelanie s maturitou, vodičský preukaz skupiny B, znalosť MS Office.

- Skúsenosti s predajom komplexných servisných riešení.

- Spoľahlivosť a zodpovednosť.

- Schopnosť nadväzovať a budovať dlhodobé vzťahy na báze winwin.

- Otvorenosť novým veciam a situáciám, nadšenie, angažovanosť.

- Asertívny, komunikatívny, dobrý poslucháč, najmä aktívne počúvanie.

- Schopnosť pochopiť, porozumieť produktom a službám CWS a potrebám zákazníkov.

- Ambicióznosť, zdravé sebavedomie a autentickosť.

- Vášeň pre predaj orientovaný na zákazníka - potreba uspieť.

- Pozitívne myslenie.

- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou

Spoločnosť CWS Slovensko je špecialistom a popredným poskytovateľom systémov pre inovatívne, udržateľné a digitálne riešenia prenájmu v oblasti hygieny, rohoží, pracovných odevov, ale aj čistých priestorov, zdravotnej starostlivosti a ochrany pred ohňom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Rajnicová
E-mail: poslať životopis