Logo COS

Floor Manager COS, Bratislava Eurovea

COS

Miesto práce
Pribinova 8, Bratislava
1 580 EUR/mesiacPríspevok na oblečenie: 490 eur na sezónu poskytovaný dvakrát ročne Ďalšie príležitostné bonusy Pevná 25% zľava z nákupov v spoločnosti H&M pre vás a jedného člena rodiny Športové karty Stravné lístky Príspevok na rekreáciu Rozsiahly program školení, Možnosť rastu v rámci spoločnosti (viac ako 70% našich náborových procesov je interných)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SME VIAC NEŽ LEN ODEVNÁ ZNAČKA; SME NA MISII ZMENIŤ BUDÚCNOSŤ MÓDY

Hľadáte spoločnosť, ktorá posúva hranice a vytvára komunitu zahŕňajúcu všetkých? Spoločnú víziu väčšiu než my?
Ak ste odpovedali áno, prečo sa k nám nepridať? Toto by mohol byť váš prvý krok k novej a vzrušujúcej kariére v COS!

O COS: COS ponúka inovatívny dizajn, vylepšené základné kúsky a ikony šatníka. Je to módna značka zakorenená v súčasnej kultúre. Už od začiatku kládol náš dizajnový étos vždy na prvé miesto dlhotrvajúci štýl, kvalitu a udržateľnosť. Už 92 % materiálov v našej kolekcii je dnes získavaných udržateľnejšie.

COS, spolu so značkami Arket, Monki, Weekday, Afound, & Other Stories a H&M, je jednou z niekoľkých jedinečných značiek, ktoré tvoria skupinu H&M. Skupina H&M Group zamestnáva viac ako 170 000 ľudí na 74 trhoch po celom svete. Zároveň sme 2. najväčšou módnou spoločnosťou na svete. Od otvorenia 1. COS obchodu v roku 2007 sme otvorili ďalších viac ako 200 predajní po celom svete.

Čo si najviac ceníme: Zosúladenie sa s hodnotami našej spoločnosti je najdôležitejšou vlastnosťou, ktorú hľadáme u všetkých nových uchádzačov. Využitie našich hodnôt v správaní oceňujeme nad rámec čohokoľvek iného. Sme otvorení a zvedaví, odvážni byť iní, veríme v neustále zdokonaľovanie sa a dôverujeme vám a podporujeme vás k prevzatiu zodpovednosti. Naše hodnoty sú súčasťou toho, kým sme, za čím si stojíme a ako konáme.

V COS radi vítame nových ľudí a usilovne pracujeme na tom, aby sme vytvorili prostredie, v ktorom sa každý cíti ocenený a vážený. Oslavujeme individuálne rozdiely a uznávame prínos všetkých našich kolegov bez ohľadu na ich pôvod.

Vedúci oddelenia
Aj keď žiadne dva dni nie sú nikdy rovnaké, existujú veci, do ktorých sa ako vedúci oddelenia zapojíte, vrátane:
• Ponúkania vysokej úrovne služieb našim zákazníkom prostredníctvom poradenstva v oblasti stylingu, znalostí o produktoch a skúseností s predajňou
• Analýzy informácií o predaji a spolupráca s vedúcim predajne, maximalizovanie výkonnosti predaja vášho oddelenia
• Vedenia tímu predajných poradcov na dosiahnutie vynikajúcich štandardov služieb
• Podpory náboru a zabezpečenia zaškolenia a školenia pre nových kolegov
• Pomoci vedúcemu predajne pri identifikácii budúcich talentov a zostavovaní rozvojových plánov na podporu ich napredovania
• Dohľadu nad prevádzkou predajne
• Byť ambasádorom značky COS a poskytovať našim zákazníkom najlepší zážitok.
• Vstupu do úlohy vedúceho predajne v jeho neprítomnosti.

Ak chcete pracovať ako vedúci oddelenia, mali by ste mať predchádzajúce manažérske / vodcovské skúsenosti a vlastnosti uvedené nižšie:
• Minimálne 1-ročná manažérska prax v maloobchodnom prostredí
• Vynikajúce komunikačné schopnosti a schopnosť viesť, trénovať a rozvíjať tím
• Orientácia na zákazníka
• Sebamotivovaný a pozitívny
• Prispôsobivý
• Skutočný záujem o ostatných
• Otvorenosť učiť sa o a predávať naše produkty
• Vynikajúce plánovacie a organizačné schopnosti
• Dobré analytické schopnosti a schopnosti riešiť problémy
• Vynikajúce komerčné schopnosti a záujem o módu, maloobchod
• Schopnosť pracovať s flexibilným rozvrhom vrátane skorých ranných hodín, víkendov a večerov v prípade potreby.

Príspevok na oblečenie: 490 eur na sezónu poskytovaný dvakrát ročne

Ďalšie príležitostné bonusy

Pevná 25% zľava z nákupov v spoločnosti H&M pre vás a jedného člena rodiny

Športové karty

Stravné lístky

Príspevok na rekreáciu

Rozsiahly program školení

Možnosť rastu v rámci spoločnosti (viac ako 70% našich náborových procesov je interných)

Ponuka platu: 1580 €

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kontakt

Kontaktná osoba: Jiří Humpál
E-mail: poslať životopis