Čašník/Čašníčka, Barman/Barmanka 5,50-6,00€/h (netto)

Cafe BS, s.r.o.

Miesto práce
Andreja Kmeťa, Banská Štiavnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 5,5 EUR/hod."VÝPLATA JE UVEDENÁ V ČISTOM" Možnosť platového rastu závisí od individuálnych schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej Kaviarne/baru v centre mesta Banská Štiavnica, hľadáme mladých, pozitívne naladených kolegov.
Ak dokážeš vítať ľudí s úsmevom, si tímový hráč so zmyslom pre čistotu a detail, v tom prípade hľadáme práve teba.

Bližšie informácie na tel.č 0907658499

Tringelty
Stabilná práca
Zabezpečená strava
Práca v príjemnom kolektíve
Zamestnanecká zľava
Teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať a zlepšovať sa
- príjemné vystupovanie
- cit pre prácu s ľuďmi
- tímová spolupráca
- komunikatívnosť
- zodpovednosť

Koncept podniku spája kaviareň a kvalitný bar v centre Banskej Štiavnice. Zameriavame sa na kvalitnú kávu, kvalitné drinky, zákusky, správne techniky prípravy jednotlivých produktov a v neposlednom rade na kvalitnú a milú obsluhu. Náš podnik vznikol z vášne ku gastronómii a zákazníckemu servisu. Preto sa všetko v ňom nesie v duchu a radosti z odboru.

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku