Vedúci predajne Pánske obleky BANDI

BANDI VAMOS SK s.r.o.

Miesto práce
Pestovateľská 13, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
1 650 - 2 200 EUR/mesiacProvizie z predaja, príplatky za prácu a nadčasy, stravné lístky nebo finančný príspevek na stravovanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímate sa o pánsku módu a chcete viesť tým skutočných profesionálov? Zastávate osobitý, proklientský až takmer rodinný prístup k zákazníkom? Značka Pánske obleky BANDI splní vaše očakávania!

Staňte sa členom manažérskeho tímu a prispejte tak k ďalšiemu rastu spoločnosti, ktorá je symbolom prvotriednej kvality, dizajnu a jedinečného štýlu.

Prečo pracovať práve u nás?

  • Ponúkame vám stabilný príjem v podobe férovej fixnej mesačnej mzdy a navyše vás odmeníme za vašu prácu veľmi atraktívnymi bonusmi.
  • Pre regeneráciu a obnovu energie poskytujeme 25 dní dovolenky, 3 dni Sick days v roku sú samozrejmosťou.
  • O hardware si nemusíte robiť starosti, dáme vám kvalitný notebook a telefón iPhone.
  • Pre športovcov a milovníkov wellness ponúkame dotovanú Multisport kartu.
  • Nájdete u nás rodinnú atmosféru, kde je každý člen tímu vážený a podporovaný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Koho hľadáme?

  • Skúseného a motivovaného manažéra, ktorý je schopný viesť predajňu k dosiahnutiu obchodných cieľov, osobnosť schopnú motivovať tím odborných poradcov k dosiahnutiu plánu tržieb. Osobnosť, ktorá sa vie samostatne rozhodovať a vyznačuje sa proklienským prístupom, má silné organizačné a komunikačné schopnosti.
  • Kandidáta s ukončenou SŠ, vodičským preukazom sk. B a trestnou bezúhonnosťou.

Máte obavy, že sa v pánskej spoločenskej móde dostatočne nevyznáte? Nevadí, všetko vás naučíme. Pozor však, na pozícii sa nezaobídete bez proaktívneho prístupu, obchodného myslenia a odvahy niesť zodpovednosť za výsledky.

Pánske obleky BANDI – exkluzívna módna značka
BANDI predstavuje pojem prestíže pánskej módnej značky.
Cieľom značky BANDI je pomáhať mužom, aby dosiahli svoje ciele. Napríklad, aby manažér získal viac zákaziek, maturant úspešne zložil skúšku alebo aby na plese urobil perfektný dojem. Preto všetci v BANDI venujú maximum tomu, aby vytvárali hodnoty, ktoré zaručujú pozitívny ohlas.
Desaťtisíce spokojných zákazníkov sú dostatočnou spätnou väzbou, vďaka ktorej sa u BANDI všetci posúvajú ďalej. Nie je lepší pocit, ako keď zákazník odchádza s produktom, pre ktorý prišiel a je s ním spokojný. Výsledky svojej práce pozorujeme v bežnom živote všade okolo seba a je to pre nás veľmi potešujúce. U BANDI si každý môže byť istý, že jeho práca bude dávať zmysel. Ak aj vy chcete vidieť výsledky vašej práce a tešiť sa z nej, kontaktujte nás.

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Petra Neusser, MBA
E-mail: poslať životopis