Predajca náhradných dielov v autodieloch

AutoSave, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
3.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacKvartálne bonusy, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na obsadenie pracovnej pozície "Predajca náhradných dielov" pre našu pobočku v Žiline, ktorý sa nebojí komunikovať. Staneš sa človekom, ktorý bude tvoriť prvý kontakt zákazníka s našou firmou. Tak ako ty budeš oporou pre našich zákazníkov, tebe bude oporou vyladený kolektív nie len samotnej pobočky, ale aj celej spoločnosti AutoSave s.r.o. U nás nie si číslo ani tabuľka, vždy si všímame iniciatívu, ktorou nám dokážeš, že si zaslúžiš niečo na viac.

Stručná charakteristika činnosti:
• vyhľadávanie a špecifikácia náhradných dielov pre motorové vozidlá podľa katalógu
• poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom
• komunikácia so zákazníkmi
• rozvoz tovaru k zákazníkom

Jediná hlúpa otázka je tá, ktorá nebola vyslovená a preto sa neváhaj opýtať na čokoľvek! Všetko čo nevieš ťa radi naučíme. Zvýš svoju šancu motivačným listom, zdravé sebavedomie je vítané. Tešíme sa na teba.

• možnosť ovplyvniť svoje ohodnotenie,
• osobný a kariérny rast,
• školenia a vzdelávanie, po ktorých sa ti bude ľahšie pracovať,
• zamestnanecké zľavy na produkty,
• pracovný notebook a telefón aj na súkromné účely,
• rozšírenie kontaktov a vzťahov,
• pevné a férové zázemie u zamestnávateľa a kolegov.

Ďakujeme všetkým záujemcom za reakciu na našu ponuku, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikácia je tvoja prirodzenosť,
• prevzatie zodpovednosti za zverené úlohy a ich úspešné dotiahnutie dokonca
• ovládanie PC na užívateľskej úrovni
• vítame znalosti v automobilovom priemysle, ak je ti to hobby, tak si našiel správny job
• nemal by ti chýbať obchodnícky duch

Spoločnosť AutoSave s.r.o. je tradičným regionálnym distribútorom autodielov. Už 32 rokov pôsobíme na Slovensku, ale i v Čechách s vyše 10 pobočkami a stále rastieme . Sme sme výhradným distribútorom zn. EXIDE a WOLF. Náš úspech má základy v zlúčení troch silných rodinných firiem a vo viac ako štvrťstoročnej skúsenosti na trhu.
AutoSave je dnes v prvom rade priestorom, priestorom pre slušných, šikovných ľudí, ktorí hľadajú miesto, kde môžu spoluvytvárať svoj svet a môžu písať svoj vlastný príbeh, pod ktorý sa s hrdosťou podpíšu. Je to priestor pre ľudí, ktorí nelamentujú, nehľadajú výhovorky a vinníkov, skrátka, prepáčte mi ten výraz, sa „nepos*rú“ z prekážok, ale ich len jednoducho a prirodzene prekonajú.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Mayer
Tel.: +421910306287
E-mail: poslať životopis