Predavač/ka akvaristiky a chovateľskych potrieb ŽIVA

AQUARISTIKA s.r.o.

Miesto práce
Francisciho 3288, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Od 870 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie + príplatky víkendy - soboty + bonusy - výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Obsluha pokladne a odborné poradenstvo zákazníkom v oblasti zvierat a akvárií
  • Príjem tovaru a jeho prezentácia na predajni
  • Priebežné dopĺňanie tovaru zo skladu
  • Udržiavanie poriadku a čistoty na predajni a v skladových priestoroch
  • Aktívne zisťovanie a vybavovanie požiadaviek zákazníkov
  • Starostlivosť o zvieratá na predajni
  • Precenenia a účasť na inventúre
  • Ďalšie administratívne úlohy súvisiace s prevádzkou predajne

Pracovná doba:

  • 40-hodinový pracovný týždeň s pružným pracovným časom
  • Pracovný čas sa môže líšiť v závislosti od otváracích hodín predajne a požiadaviek na prácu v soboty

  • Práca v príjemnom prostredí v malom kolektíve
  • Možnosť pracovného postupu
  • Príspevok na stravovanie
  • 8 hodinová pracovná doba - 2 soboty v mesiaci
  • Nákup tovaru za zvýhodnené zamestnanecké ceny
  • Zaujímavé a pestré pracovné úlohy

Vybraných uchádzačov, ktorí nám poslali žiadosť spolu so životopisom, budeme kontaktovať na osobný pohovor. Ostatným záujemcom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Open Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • príjemné vystupovanie
  • ochota učiť sa nové veci, zdokonaľovať sa
  • orientácia na zákazníka
  • záujem o sortiment, vzťah k akvaristike a chovateľstvu
  • trestná bezúhonnosť
  • odolnosť voči stresu
  • samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • chuť pracovať v rozmanitom prostredí s flexibilitou úloh
  • lojalita voči kolegom a zamestnávateľovi
  • ochota k fyzickej práci
  • tímová spolupráca

ŽIVA akvaristika a chovateľské potreby je maloobchodná predajňa s dlhoročnou tradíciou. Našim zákazníkom ponúkame široký sortiment akvarijných rýb a živočíchov, chovateľských potrieb a krmív nadštandardnej kvality.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Vojsovičová
E-mail: poslať životopis