Skladník/skladníčka

Senica

Termín nástupu
máj 2024
866 - 1 300 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy, 0 € - 600 € v závislosti od výkonu + preplatenie nadčasov nad rámec zákona + dochádzkový bonus 80 euro pri splnení podmienok + možnosť si zarobiť 1300 euro a viac (horná hranica nie je stanovená)
PRÁCA U NÁS JE VOŇAVÁ A FAREBNÁ, TAK PRIDAJ SA K NÁM!
BUDE ŤA TO BAVIŤ.

Informácie o pracovnom mieste

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?

  • Každodenná manipulácia s tovarom v zohratom kolektíve
  • Vyskladňovanie tovaru do maloobchodných prevádzok, ktoré máme zriadené po celom území Slovenska
  • Súčasťou práce je profesionálne a praktické zaškolenie "šité na mieru"

Čo Ti ponúkneme my?

  • Prácu len na jednu zmenu s voľnými víkendami
  • Adekvátne ohodnotenie, ktoré môžeš ovplyvniť svojim výkonom
  • Empatický priateľský kolektív
  • Prácu v neformálnej rodinnej atmosfére
  • Možnosť využiť zamestnaneckú zľavu pri kúpe drogistického tovaru
  • Pracovné oblečenie a obuv
  • Pracovné zariadenia a služobný mobil
  • Obedy zabezpečené vo firemnej jedálni
  • Staneš sa súčasťou najväčšej sieti predajní drogérie na Slovensku

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť. Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Ako si Ťa predstavujeme?

Hľadáme spoľahlivého zamestnanca so zmyslom pre zodpovednosť, ktorý sa nebojí fyzickej práce.

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

101 Drogéria je počtom vlastných predajní najväčšia drogistická sieť v Slovenskej republike. V súčasnosti prevádzkuje viac ako 240 filiálok. Na trhu pôsobí od roku 1991. Jej hlavnou činnosťou je predaj kozmetického a drogistického tovaru konečnému spotrebiteľovi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Branislav Fábik
Tel.: +421902973190
E-mail: poslať životopis
Mám záujem o túto pozíciu Späť na voľné pozície